Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ismerősöm, aki egyébként...

Egy ismerősöm, aki egyébként nagyon ápolt, tiszta és intelligens személy, közelről rendkívül büdös szagot áraszt. Lehet, hogy a lába?

Figyelt kérdés
Kimondottan kellemetlen a közvetlen környezetében tartózkodni. Nem a szája, ez biztos, és nem is izzadtságszag. De lehet, hogy a lábszaga, vagy a cipőjének a szaga kiszűrődik lábbelijéből?

2019. ápr. 3. 21:35
1 2
 1/15 Alain Delon ***** válasza:
100%
Az lehet.
2019. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akik megfelelő személyi higiénia mellett is iszonyú testszaggal rendelkeznek. Nekem is volt egy ilyen középiskolai osztálytársam.
2019. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán valami testápolót használ, vagy szimplán taszít az illata, de simán lehet parfüm is.


Ha csak te érzed, akkor a természetes illata taszít(van ilyen!), ha más is, én arra tippelnék, hogy valamilyen kozmetikumot használ. Hajszeszt kopaszodásra, testápolót száraz bőrre vagy pattanásra, lehet vacak az öblítője, de a lába is lehet.


Szerintem ezeket könnyű beazonosítani.

2019. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2

Nekem is volt hasonló, ráadásul sportoló, vízilabdázó volt az osztálytárs, és iszonyú izzadtságszaga volt mindig. Mondjuk őszintén szólva őt soha nem is láttuk dezodort használni.


#3

Nem, ez egyértelműen nem kemikália szaga, ez finoman fogalmazva olyan, mintha büdös sajt lenne.

Nem tudom, hogy más érzi-e, valahogy nem ez a beszédtémám senkivel, hogy XY miért ilyen büdös :)

2019. ápr. 3. 21:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem láb gomba lesz az.
2019. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Lehet, hogy menstruál, és átázott, annak lehet ilyen érdekes szaga, velem sajnos előfordult már.., vagy megevett egy rakás franciasajtot, és átvette a bőre az illatát, mint a fokhagymánál..de persze a lába is lehet. Műbőr cipője van?
2019. ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy egy 20 éves fiú menstruálna :D


Szövet tornacipőt hord.

2019. ápr. 4. 17:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom volt büdös. Fürdött rendesen, de közvetlenül utána is büdös volt. 2 hétig bírtam aztán elköszöntem tőle.
2019. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 hun_74 válasza:
100%
8/8 Megnevettetél... :D :D :D
2019. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alllien válasza:
100%
Jaja.. Nyolcason Én is jót derültem. :-)
2019. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!