Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kellemetlen testszag. Valaki...

Beluska55 kérdése:

Kellemetlen testszag. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Jó estét kívánok! Olyan problémám lenne, hogy nagyon zavar engem hogy büdös vagyok valamiért. Ez nem izzadság, valami más. Szívesen beszélgetnék másokkal (szoktam is néha csak nem tudom mennyire éreznek). Minden nap fürdök, használok tusfürdőt, hajat is mosok 2 naponta… ismerem a dezodorokat, bevetettem már rengeteget. Szerintem többet adok magamra, mint egy átlagos ember. Állandóan arra gondolok hogy büdös vagyok és sose megy ki a fejemből. Mindig a fejemben van hogy vajon az vagyok-e? És igen mert én érzem, hogy tudnám eltüntetni? Elvileg saját magát az ember nem érzi, de én mégis érzem magamat. Az egész olyan 2,2 és fél évvel ezelőtt kezdődött, azelőtt nemvolt semmilyen baj mert akkor nem gondoltam rá meg semmi ilyesmi. A dezodor is csak egy kevés ideig marad rajtam és utána érzem megint. A bőrömnek nem igazán van rossz illata szóval nem tudom mi lehet, de egyből fürdés után is szoktam néha érzeni. Ez mi lehet? Hiába fürdök meg esténként akkor is érzem szinte, állandóan szinte erre gondolok hogy büdös vagyok és így az is vagyok és nem tudok mit csinálni, meg ha véletlen nem is gondolnék rá, akkor is az vagyok szerintem mert ez már úgy megszokott lett vagy nem is tudom hogy mondjam. Valaki segítsen légyszíves mert nem bírom tovább.

2019. ápr. 4. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem izzadság, akkor arra lehet még gondolni hogy alulról jönnek a szagok. Nincs valami nemi jellegű fertőzés? Ha ez kizárt akkor valószínűleg tisztaság mániás vagy és inkább a fejedben kell keresni a gond forrását. Pszichológus tudna adni pár jó tanácsot és megerősítést hogy minden rendben veled.
2019. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni másokat, hogy ők érzik-e a kellemetlen szagodat. Ha nem érzik, akkor pszichológushoz kell elmenni, ha érzik, akkor bőrgyógyászhoz.
2019. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném a helyedben a környezetben lévőket. Családtagot, vagy közeli barátot, aki őszintén válaszol. Ha szerintük is büdös vagy, akkor a háziorvostól kérj tanácsot, hogy hova fordulhatsz. A testszag változást okozhatja stressz, vagy akár hormonális változás is.

De azt tudom inkább elképzelni, hogy csak te érzed, hogy büdös vagy.

2019. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mások szerint is büdős vagy akkor gondold végig mit eszel. Mert azzal is lehet valami gond. Pl. Én nem szoktam büdös lenni de egyszer Horvát orszagban nyataltunk. Be voltunk fizetve reggelire meg vacsorára. És azalatt az egy hét alatt bűzlöttem. Iszonyatos szaga volt a hónaljamnak. Hiába mostam meg 10 szer egy nap és kentem rá már fertőtlenítőt is. Semmi nem hatott. Az ottani kajáknak elég fura ízük volt. Pl. A levesek mind zacskós levesek voltak szerintem. Szerintem az okozhatta mert hazajöttünk és pár nap múlva megszűnt. Azóta meg előtte sem fordult elő.
2019. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!