Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki a legjobb epilepsziában...

Ki a legjobb epilepsziában jártas neurológus aki TB alapú?

Figyelt kérdés

Dunántúl érdekel elsősorban.

Jelenlegi az nem hajlandó foglalkozni velem és azt akarja menjek máshoz.Mindig ez van. Rosszul vagyok elhajtanak,nem foglalkoznak velem. Lakóhelyemen meg csak recept meg szakorvosi javaslat felírás van.



2019. ápr. 4. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes cikket olvastam. Epilepsziát külföldön egészséges emberből vett bélsár átültetéssel gyógyítják. Úgy néz ki, hogy van valami köze a betegségnek a bél jó baktériumflórájához. Ha ez nálunk még nem elérhető, azért egy erős folyamatos probiotikumos kezelést megpróbálhatnál. Sajnos az eredeti kérdésedre nem tudom a választ.
2019. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Pécsen van az ország legjobban felszerelt epileptológiai laborja és TB támogatott orvosai. Hagyományos gyógyszeres és innovatív műtéti eljárásokat egyaránt alkalmaznak.
2019. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!