Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kullancs volt a gyerekben....

Kullancs volt a gyerekben. Kihuztuk es nem doglott meg, ez termeszetes? Talan nem is szivta meg a vert? Lehet h a ruhaval haza is hoztuk? Lehet z autoban is?

Figyelt kérdés
Meddig él a lakasban el ugy h nem megy bele senkibe? mosok most mindent...
2019. ápr. 5. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy kullancs volt benne, egyáltalán nem biztos, hogy több is van, ez nem olyan, mint a tetű.
2019. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval ne agyaljak azon h lehet az autoban,a cipőben....?nem lattam pirosnak a kullancsot,lehet akkor nem szivta még a vért? Mindenesetre eltettem egy uvegbe...
2019. ápr. 5. 00:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért tetted üvegbe...? Miért mosol mindent...? A kullancsot csipesszel kiveszed, és megölöd. Ennyi. Sztori vége. Amire te gondolsz, az a tetű meg az ágyi poloska. A kullancs magányos farkas. Csak a gyereket kell ellenőrizni, hogy nincs e benne több.
2019. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg magatokat is átnézhetitek, ha olyan helyen jártatok, de a többi dolog felesleges. Valamennyi vért már biztosan szívott, ha már benne volt a bőrében. A kullancs meg nem hal meg olyan egyszerűen, el kell égetni, vagy lehúzni a wc-n, az a biztos.
2019. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Bennem is volt már kullancs, orvos szedte ki és még élt, amire azt mondta, hogy az a jó, mert biztosan nem tört bele a feje, stb.
2019. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azert tettem uvegbe ha lesz prblea be tudják vizsgalni h fertőzött volt-e.

A feje nem torott bele aztuti,de mintha pici feketeseget latnaklehet csapja?

2019. ápr. 5. 01:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Azert mosok mindent hatha van a ruhakon...
2019. ápr. 5. 06:10
 8/10 anonim ***** válasza:
De mint írták, a kullancs az nem olyan, mint pl. egy kislisztbogár, hogy van 7000 egy helyen, hanem rád mászik 1. És ennyi. Az élőhelyén kívül nem megy sehova, tehát nem fog elmászni az autóig, vagy szaporodni a lakásban. Magányosfarkas, mint írták.
2019. ápr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok. Én ugy gondoltam h lehet rajt van a kabaton es leesett az autoban vagy ilyesmi...
2019. ápr. 5. 09:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy rámászik a kabátra és azáltal bekerül az autóba bármikor megtörténhet, nem csak akkor, amikor a gyerekbe is belemegy.
2019. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!