Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Létezik olyan, hogy valakit nem zavar, hogy egész évben beteg (vírusok)?

A nagyobb baj, gigy is le is fertőz mindenkit, mert semmi baja...

Nincs hangja két hete, köhög, prüszög, szerintem lázas is...

De "csak fáradt vagyok", nem tudom mitől vagyok "dög". Közben meg lefertőzi az egész környezetét.

Ha meg mi mertünk lebetegedni, a leggyalázatosabb megtorlás, olyan szinten tett veled, mintha embert öltél volna, iskolakerülő, szar, snekiházi, bolond... Amit csak el tudsz képzelni...

Anyámról van szó, ki sem piheni, de ő a nagymenő.

ápr. 7. 16:21  Privát üzenet  

A válaszok
Mártírkodás!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 7. 16:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igénytelenség

# 2/4Időpont ápr. 7. 19:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egészségesen már nem is érezné jól magát, de megmagyarázza, meg inkább szenved, mert azt hiszi ettől a Jani.

Észre sem veszi, mekkora probléma. Most ha minket se. Vitt gyerekként orvoshoz (fog stb.),mert ki kell bírni, attól csak rosszabb lesz...

# 3/4Időpont ápr. 7. 19:33 Privát üzenet

Hányszor írjam már meg, hogy nincs, olyan szó, hogy "lefertőz"...

Igazából erre már nem lehet mit írni, ez a 400. ugyanolyan kérdésed, olvasgass vissza azokból.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 7. 23:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha beteg voltam 2 napig és úgy néz ki átment az egész, akkor elmehetek holnap este buliba, úgy hogy inni is fogok alkoholt? Vagy inkább nem kellene így betegség után?
Gyakorlatilag állandóan beteg az egész család, ez csak szerintem nem normális?
Nagyon meg fáztam tegnap es egész este. Nem aludtam. Nem kapok levegőt és percenkent kell fújnom az orrom. Hany napig leszek beteg kb? Vagy meddig tárt? Ki mit ajánl?
Van hogy egész nep nem kell pisilni es majd csak masnap keso delutan kell illetve napi egyszer kell max beteg vagyok?
Egész héten beteg voltam de anyukám nem hisz nekem mit tegyek?
Egy lány barátomnak már kb 3 napja fáj a hasa, azt mondja hogy az egész hasa és égő fájdalom, mozogni is alig bír tőle, mi lehet a baj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!