Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan, hogy valakit...

Létezik olyan, hogy valakit nem zavar, hogy egész évben beteg (vírusok)?

Figyelt kérdés

A nagyobb baj, gigy is le is fertőz mindenkit, mert semmi baja...

Nincs hangja két hete, köhög, prüszög, szerintem lázas is...

De "csak fáradt vagyok", nem tudom mitől vagyok "dög". Közben meg lefertőzi az egész környezetét.

Ha meg mi mertünk lebetegedni, a leggyalázatosabb megtorlás, olyan szinten tett veled, mintha embert öltél volna, iskolakerülő, szar, snekiházi, bolond... Amit csak el tudsz képzelni...


Anyámról van szó, ki sem piheni, de ő a nagymenő.


2019. ápr. 7. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mártírkodás!
2019. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igénytelenség
2019. ápr. 7. 19:12
 3/4 A kérdező kommentje:

Egészségesen már nem is érezné jól magát, de megmagyarázza, meg inkább szenved, mert azt hiszi ettől a Jani.


Észre sem veszi, mekkora probléma. Most ha minket se. Vitt gyerekként orvoshoz (fog stb.),mert ki kell bírni, attól csak rosszabb lesz...

2019. ápr. 7. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Hányszor írjam már meg, hogy nincs, olyan szó, hogy "lefertőz"...

Igazából erre már nem lehet mit írni, ez a 400. ugyanolyan kérdésed, olvasgass vissza azokból.

2019. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!