Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér ellen mit tehetek?

Aranyér ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt jelentkeztek a tünetek. Enyhén viszket és nem fáj túlzottan. Széklet üritésnél se. Viszont kitüremkedik egy babszemnél kicsivel kisebb nagyságú. Manapság rengeteget ültem, valószínű ezért jöhetet ki mivel nem erőlködtem túlzottan manapság a nagy dolognál. Édesanyámnak is volt párszor, szerintem tőle örökölhettem.


Tudtok házi praktikákat ellene? Akinek volt már meddig tart? Mikor újol ki megint? Mikor forduljak orvoshoz? Kicsit fiatalkorba jött ki mert most vagy 18 éves.


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 7. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerüld az erőlködést, ne dugjanak fingóba, és kenőcsöt meg kúpot használj!
2019. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kamillás langyos vizes ülőfürdő. De ha elmész dokihoz, akkor megmondja mi a legjobb erre, mert látja, hogy milyen mértékű és minden kérdésedre választ kapsz.
2019. ápr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több dolgot is.
2019. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!