Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet az anális szex sokadik...

BeeankaSz kérdése:

Lehet az anális szex sokadik hozzájárulója a Colitis ucr. Kialakulásához / letrejöttéhez?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit félek hogy én rontottam el azzal az egyszeri alkalommal. Mert utana kezdődtek a betegség apróbb tünetei. Egyértelműen gumi használat volt!

2019. ápr. 8. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy ezzel osszefuggesben lenne, soha nem hallottam meg rola. Plane egyszeri alkalomtol...
2019. ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. ápr. 8. 19:11
 3/3 Karesz1993 válasza:
Nekem már 18 éves korom óta jelen van ez a betegség, egyszer sem volt részem anális szexben. 25 éves srác vagyok, szóval biztosan más kiváltó oka van.Ezt még az orvosok sem tudják pontosan megmondani. Viszont aktív időszakban nem hiszem, hogy jót tesz. Sőt a későbbiekben ez lesz a legkisebb problémád. Bár ez egyénenként más lefolyású, de egy ilyen betegséggel nem könnyű. Egészen más,mint aki például allergiás. Én az évek alatt többször szedtem és dobtam le 10-20 kg-t. Remélem neked enyhébb időszakokkal kell szembenézned. :)
2019. máj. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!