Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vàll fájdalom, súlyos?

Vàll fájdalom, súlyos?

Figyelt kérdés
Hálozatos cégnél dolgozok, 184 cm vagyok, 1,8m aknába le ugórtam, le ültem és 2 kezemmel támaszkodva kétoldalt le ugrottam, a kezeim fent maradtak, a bal vállam nagyon meg fájdult, a jobb kevésbe, 30 perc se telt el el múlt, ez volt pénteken, tegnap vasárnap el kezdett fájni de el is múlt, ma amyira fájt hogy már 3 csomag flectort be vettem, és megint fáj, ha a jpbb oldalra fordulok és fel rakom a kezem az oldalamra akkor enyhébb a fájdalom, mitől lehet?

2019. ápr. 8. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Megrándult, megrepedt, elszakadt, csak találgatni lehet tapintás és rtg nélkül. Ha elmész orvoshoz, ő majd megmondja. Legjobb esetben is ajánlott pihentetni, szárazon jegelni, felkötni.
2019. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy jó csontkovácshoz és használj Hillvital - Maximum Balzsamot. Vagy a kínaiakhoz.
2019. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos dolgoznom kell, nem mehetek pihentetésre, táppénzre, ezért kérdeztem itt mert nem tudok el menni orvoshoz, ha rándulás menyi idő alatt múl el a fájdalom?
2019. ápr. 8. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Én értelek, de ha dolgozol és nem pihenteted, akkor nem valószínű hogy el fog elmúlni, akár rosszabbodhat is. A rándulás súlyosságtól függően 3-4 nap, 2 hét alatt elmúlik, HA pihenteted, borogatod, fásli stb. De ha nem...Hát azt senki nem fogja tudni megmondani, hogy elmúlik-e egyáltalán.

Ezen kívül simán lehet, hogy ez súlyosabb, mint egy rándulás. De te tudod.

2019. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gerincesen válasza:
Sajnos több oka is lehet, érdemes megnézetni, vállal foglalkozó szakemberrel (orvos vagy gyógytornász).
2019. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!