Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy túlmüködésnél a...

Pajzsmirigy túlmüködésnél a nyugalmi pulzusom 106-130 között van, ez már kóros?

Figyelt kérdés
7 hónapja van pm.túlmöködésem.Endokrinologián voltam,kaptam gyogyszert,nem tudtam szedni mert súlyos allergiám lett.bétablokkolot szedem,bár igy is magas a pulzus.Sajnos volt egy gerincmütétem ami miatt a kontrolra az endos dokihoz nem tudttam vissza menni.Idöpontot meg csak szept.okt.kaptam volna,az hosszú idö,és a kardiologiára is ekkor lesz idöpont.Én nem várok ,kértem idöpontot magán dokinál,hamar kaptam is.De addig is valaki akinek ilyen hasonlo problémája volt,tudna írni hogy nem e lett ettöl valamilyen szívbetegsége?Nagyon rossz igy,majd kiugrik a szívem,nehéz légzés,kifulladok ha csak pl.házimunkát végzek,bolta megyek,kissebb mozgástól fulladok és van mikor éjjel felriadok mert nagyon ver a szívem!Bocsi ha zavaros ill.hosszú lett,de már nagyon rossz igy!
2019. ápr. 12. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Pajzsmirigy túlműködésre min. kétféle gyógyszer van. Ha az egyikre allergiás vagy, akkor nem az a megoldás, hogy leszarod, hanem az, hogy visszamész az orvoshoz és kérsz másfajtát.
2019. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!