Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Annak a szülői nevelésnek, mi...

Annak a szülői nevelésnek, mi értelme van, hogy 20 felett is tilt mindent és veréssel fenyeget?

Figyelt kérdés
Jobb esetben, csak fenyeget.
2019. ápr. 13. 01:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Aki 20 evesen elturi, megerdemli.
2019. ápr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy nincs értelme, és azt is, hogy ez nem nevelés, hanem terror.

Nem kell eltűrni, menj el otthonról és kész. Ha lehet, költözz is el egy másik városba. Iskola, munka stb.

2019. ápr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te már nem vagy gyerek. Elköltözhetsz és senki nem akadályozhat meg ebben. Terrorban élni egészségkárosító.
2019. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De megvernelyéritek... Egészségkárosító? Undlrító, amit csinálnak, disznók.


Minden nap megy, hogy megöl, a mentő visz el, kiverem belőled.


Barátom nem lehet...


A sulit is rég otthagytam volna, de apám agyonvrrne, ha megtudná.

2019. ápr. 13. 07:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el? Ne szórakozz már, felnőtt vagy. Nehogy már ne tudj elmenni ennyi idősen. Dolgozol, pénzt keresel, bármi megoldható.
2019. ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, úgysem fog változtatni, csak panaszkodni jár ide.
2019. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja felnőtt vagy, megver, sehova sem enged, terrorizál.


Rám erőltettek egy sulit, ahova semmiképp sem szerettem volna menni, utána meg nekiálltak mégjobban terrorizálni és verni, mikor nem hoztam a megszokott kitűnő színvonalat,

Ha otthagynám, aznap nem élnék már, biztos, hogy ripityára vernének vagy még rosszabb. Sehogyan sem tudok megszabadulni tőlük... Semmi esély.


Ráadásul az év 80 %gban beteg vagyok, mert folyton elkapok valamit.

Amúgy ahhoz sincs jogom, hogy egyedülnorvoshoz menjek, nemhogy máshoz. Azzal, hogy foggal-körömmel rám erőltették ezt a sulit, örökre ideláncoltak és tönkretették az életemet.

2019. ápr. 13. 16:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves az apád? Ha 50, akkor esélyes, hogy egy verekedésből te kerülnél ki győztesen. Ha 40, akkor az nem olyan biztos.
2019. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

70 lesz.

48 kg-os lány vagyok, valószínű. De én biztos, hogy belészűrom a kést, ha mégwgyzser nekem jön, hogy agyon fog verni...

2019. ápr. 13. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
70 éves vén trotty? Ne viccelj már, ha bántani akar, elszaladsz! A vén kecske sosem ér utol!
2019. ápr. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!