Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganatos betegségek. Vajon...

Daganatos betegségek. Vajon mi az igazság?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg kérdés van itt is erről, de egyszerűen nem hagy nyugodni, mert érintett vagyok. Egy csaladtagom, rokonom és több ismerősöm is daganatos betegségben szenved.

Nemrég elhunyt egy külföldön élő barátnőm, két kicsi gyereket hagyott maga után. :(

A kérdés lényege, hogy miért alkalmazzák a kemot, sugarat, ha nem használ, vagy ha rövid tavon igen, nagyon gyorsan kiujul, felerosodik a betegség?

Nem látok olyat, aki meggyógyult volna, csak évekig reménykedett, majd fájdalmak és félelem között meghalt. :(



2019. ápr. 13. 07:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
.
2019. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%
Az igazság,hogy ha valaki orvos,egészségügyi dolgozó,egészségügyi intézményben dolgozik akkor a legminimálisabb eltéréssel is foglalkoznak vele és ha véletlen daganat és rosszindulatú is meggyógyulhat de ha valaki nem ebbe vagy pénzes,haveri ,csaladtág,barát,ismerős,rokon körbe tartozik akkor vele csak a boncoláskor foglalkoznak. Legalábbis magyarországon. Irány külföld ha nem a pozitív körbe tartoztok!!!!!! HOspice ház,házisegítségnyújtás . Szeretem azért alkalmazzák azt a terápiát amit mert azért kap jutalékot ha felírja vagy nem kell sokat fizetnie a kórháznak vagy ha az orvos vállalkozó vagy hasonló akkor neki azért ,hogy kéri. Az orvosok már csak ilyenek legfőbb nyugdíjaskorú és 70+ de a romlás már 50 körül elkezdődik főleg a nőknél.
2019. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Hospice-n ingyen dolgoznak remélem tudsz róla. Olyanok kerülnek oda akik már 1-2 héten belül elmennek. Az ott dolgozók saját maguk vállalják azt, ingyen, hogy ott segítsenek. Az ott dolgozók beszélgetnek a betegekkel, ellátják őket folyamatosan és felkészítik az utolsó útjukra a betegeket. Sokkal jobban és lelkiismeretesebben dolgoznak ott, mint bármely más ápoló bármilyen osztályon. Aki a Hospicen dolgozik a melett emelem a kalapok és minden tiszetletem az övé. Szokott lenni egy kiskönyv is, ahová a hozzátartozók írnak be. Ajánlom, hogyha egyszer ott jársz olvass bele. Szerintem pár oldal után sírógörcsel fogsz onnan kijönni.
2019. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Napsugár11, köszönöm a gondolataidat!
2019. ápr. 18. 13:40
 15/23 A kérdező kommentje:

12# Én nem látok összefüggést abban, ha valakinek van pénze, meggyógyul.

Az említett külföldon elő barátnőmek szerencsére nagyon jó anyagi körülmények között éltek, de ez a lehetőség sem mentette meg őt. És azért hallhatjuk a nagyvilág hireibol is, számos, kifejezetten gazdag ember hal meg daganatos megbetegedésben.

2019. ápr. 18. 13:45
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Egyszer mindenki meghal. Nem mindegy mikor és hogyan . Aki pénzes meg az általam leírt kategóriába tartozik nagyobb törődést,figyelmet kap így nagyobb az esélye ,hogy tovább él . Az ilyeneket hamarabb is diagnosztizálják ellenben az egyszeri emberekkel. Aki nem tartozik a csoportba azzal csak mikor már nagyon kevés van hátra vagy már meghalt akkor foglalkoznak.Te is vagy akiről kérdeztél a kivételes csoportba tartozik azért válaszoltál úgy ahogy?
2019. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem tartozom az általad említett kivételes csoportba, ez a tapasztalatom csupán.
2019. ápr. 18. 18:03
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Ez a pénz dolog egy hatalmas hülyeség!!!!!!!!!!! Ha van pénzed, akkor is felüti a fejét a rák, tökmindegy, milyen vastag a pénztárca!

A protokoll ugyanaz minden embernél! Nem nézik, hogy ki vagy! Egy adat a számítógépben, ahol egy név szerepel, a súlyod, a magasságod, arra kiszámolnak egy m2-t(testfelület) és a daganat fajtájától függően elkészítik a koktélt! Aki a koktélt készíti a laborban, nem is találkozik a páciensel!!!!!!! Nem pofára megy a kezelés! Az alternatív kiegészítők meg vagy használnak vagy nem! A pénzes ugyanúgy vakarózik, hogy most mi legyen, mint az, aki szerényebben él!

2019. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Mamámnak 62 évesen lett vastagbélrákja, kemoterápiát kapott, most, 14 évvel később tökéletesen jól van, nincs kiújulás! Nagyon kezdeti stádiumban diagnosztizálták, úgyhogy ilyenkor jó esély van a gyógyulásra.


Osztálytársam anyukája 4 évvel ezelőtt lett mellrákos, sugarat és kemoterápiát kapott, azóta sincs nyoma a ráknak.


Párom mamája szintén mellrákos volt, ő kemot kapott, legyőzte a rákot, majdnem 15 évet élt még utána fájdalmak nélkül. Szívrohamban halt meg végül.

2019. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak a statisztika miatt leírom az én esetemet. 34 évesen, 2010-ben diagnosztizáltak rákot. Megműtöttek, 2012-ben kiujult. 2013-ra körvonalazódott, hogy hol az áttét és milyen a szövettan (vettek mintát). Kaptam kemoterápiát 20 litert kábé és a mai napig élek és tünetmentes vagyok. Egy egyszerű falusi gyerek vagyok, nem fizettem senkinek sem, nem vagyok orvosoknak rokona és nem dolgoztam a egészségügyben sem.
2019. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!