Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganatos betegségek. Vajon...

Daganatos betegségek. Vajon mi az igazság?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg kérdés van itt is erről, de egyszerűen nem hagy nyugodni, mert érintett vagyok. Egy csaladtagom, rokonom és több ismerősöm is daganatos betegségben szenved.

Nemrég elhunyt egy külföldön élő barátnőm, két kicsi gyereket hagyott maga után. :(

A kérdés lényege, hogy miért alkalmazzák a kemot, sugarat, ha nem használ, vagy ha rövid tavon igen, nagyon gyorsan kiujul, felerosodik a betegség?

Nem látok olyat, aki meggyógyult volna, csak évekig reménykedett, majd fájdalmak és félelem között meghalt. :(



2019. ápr. 13. 07:41
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
32%

Én is kemót kaptam. Meggyógyultam.(limfóma).A kezelés alatt semijen vitamint,gombát nem ettem.Csak az orvoslás utját választottam. Jelenleg kontrolra járok még.Vannak olyan daganat falyták amik nagy eséllyel gyógyíthatók, így azt mondom butaság csak úgy elutasítani a kemót.Fontos lenne tisztában lenni ha valaki beteg lesz ,hogy ami neki van az milyen eséllyel volt gyógyítható másoknál. Minden ember máshogy reagál ezekre a szerekre így biztosat senkinél nem lehet mondani.Nekem nem volt már választásom.Egyéb problémákat is okozott a daganat.Amit fontosnak tartok még megemlíteni. Döntened kell vagy természetesen gyógyulsz vagy elfogadod az egéségügyet.És amit az orvos adhat.Kiemelném a gombákat, én saját véleményem ha kemót kapsz roszat teszel a gombával ,mivel az természetes ut a gyogyuláshoz.Rontja a kemó hatását.Szóval döncs, természetes út, vagy orvoslás.A 2 együt nem nem biztos, hogy helyes döntés.Minden embernek magának kell dönteni.Ne hagyd ,hogy mások döncsenek helyetted. pl.Rokonok.


Az itt leírtak saját tapasztalat.Nem vagyok egéségügyi dolgozó.Én csak egy beteg voltam.

2019. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen azért kezelik mert jó pénz van benne. Olvastam róla hogy az amerikai kemoterápiás szereket kutatók és gyártó cégek szinte teljesen hatástalan termékeket állítanak elő amiért óriási laza luxusban élnek. És ehhez nem kell mást tenni csak azt hogy ugyanazt a terméket apró módosításokkal újra piacra dobni.
2019. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 követ62 válasza:

Minden daganatos betegnek nagyon tudom ajánlani a béta glukant, valamint a zöld italporokat. Akkor is, ha az orvos nem javasolja. Ugyan is ez kb olyan mintha azt mondaná ne egyen semmi élesztőtset, vagy semmi zöldet. Butaság.

Nagyon jó a kemo ideje alatt is.

2020. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!