Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Begyulladt a fülem, felszúrták...

Begyulladt a fülem, felszúrták de eszméletlenül fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szerdán elkezdett este fájni a fülem,pénteken elmentem a fül-orr-gégészetre,az orvos megvizsgálta,aztmondta be van gyulladva és tele van gennyel,azután felszúrta a fülemet,tedd bele ilyen gyulladáscsökkentő gézt és vattát.azóta szinte percenként belenyilal,fáj az állkapcsom,fülem,ha mozgok vagy nyelek néha belenyilal a fejembe is bal oldalt(a bal fülem gyulladt be)..eszméletlenül fáj,mit tehetnék ellene? már nagyon sok fájdalomcsillapítót bevettem(algopirin,ibumax),de nem akarom túlzásba vinni hogy ne legyen probléma,félek.az orvos írt fel gyulladáscsökkentőt meg cseppet...valami ötlet? a sírás kerülget minden egyes alkalommal mikor belenyilal a fülembe meg a fejembe..mennyi idő még elmúlik vagy mit tehetek?

2019. ápr. 13. 12:45
 1/2 A kérdező kommentje:
a diagnózis az orvos szerint heveny középfüllgyulladás,ezt elfelejtettem odaírni,és azt is megemlítette hogy kicsit piros a torkom.
2019. ápr. 13. 12:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Cataflam dolo 4x25 mg segíthet, ha nincs ellenjavallata
2019. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!