Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami betegségem ha...

Lehet valami betegségem ha szeretek motorbalesetes videókat nézni?

Figyelt kérdés
Ezekben a videókban annyi történik hogy valaki elesik motorral vagy neki megy valakinek vagy kisodródik az útról, igazából nem tudom hogy miért szeretem ezeket a videókat NEM azt élvezem hogy megsérülnek és NEM is nevetek ezeken a baleseteken csak egyszerűen szeretem nézni

2019. ápr. 13. 21:15
 1/7 anonim válasza:
Nem normális ha valaki hobbiszerűen ilyeneket néz! Ha egy-egy hír kapcsán még megnézed mi történt, az oké, de "szeretek motorbalesetes videókat nézni"? Ez nem komplett dolog.
2019. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha tényleg nem élvezd, hogy más megsérül akkor teljesen normális. Gondolom leköti a figyelmed, érdekesnek találod, nincs ezzel semmi gond.
2019. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Gyere a Tűzoltósághoz. A kiképzés során kötlező is lesz ilyesmit (még durvábbakat is) nézni. A metrógázolásost ajánlom Neked...
2019. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

aranyered

ha hideg kövön ülve nézed

amúgy a kamionosok nagyobbat csattannak

2019. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem motorozol te saját magad.


Létezik egy jelenség a pszichológiában, amit angolul "self-fulfilling prophecy"-nek hívnak. Magyarul ez az önbeteljesítő jóslat. Ez annyit jelent csak, egy egyszerű példával megmondva, hogy ha sokat gondolsz arra mondjuk hogy beteg leszel, akkor beteg is leszel.

Nem tudom mi állhat a háttérben, de nem ajánlatos ilyeneket nézegetned gyakran ha te magad is motorozol, mert az agyadban és a tudat alattidban végig ez fog menni, hogy baleset. Aztán a végén tényleg lesz baleset. Csak veled, és az már nem csak egy videó lesz..

2019. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez érdekes. Általában nem gond ez a dolog, csak az a fura benne, hogy egy valami az ami neked "tetszik". Sokszor ez nem egyféle eseményhez kötődik.

De ez normális, valami miatt érdekesnek találod. Nem tudom mióta nézed, de egy idő után rá fogsz jönni, hogy miért van ez.

Ez kb. olyan, mint amikor valaki szereti a horrorfilmeket, vagy pl. akkor egy ilyen film rendezője, aki állandóan a véres jeleneteken agyal, meg próbálgatja/tanulmányozza, hogy lehet kivitelezni, akkor az is őrült lenne?

Nem kell parázni, mert emiatt nem fog ez veled is megtörténni, ha nagyon határozottan tudod magadban tudatosítani, hogy te nem azt akarod, csak érdekes számodra. Bár van vonzás törvénye, meg ilyenek, de az csak akkor érvényesül, ha valaki valamit nagyon szeretne elérni.

Én egyébként nagyon sok éven át nem tudtam, hogy egy bizonyos dolog miért érdekel annyira, és amikor rájöttem erre, akkor mindent megértettem és azóta tudom, hogy mindennek megvan az oka.

2019. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is napi 5-10 percnyi ilyen videót nézek. Repülő gyalogosok, kisodrodó autósok, csúszó motorosok.


Sokat segített a forgalomban közlekedni.


Példa: 2+3 sáv (az egyik buszsáv) teljesen beállva akkor abban biztos lehetek hogy a gyalogosok az álló kocsisorok között fognak rohangálni.


Azt is innen tanultam meg hogy télen hidakon és felüljárókon lassítsak mert az fagy le először stb.

2019. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!