Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bajom lehet ha belélegeztem...

Bajom lehet ha belélegeztem az olivaolaj gőzt?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt sima étolaj, és vacsorára pedig rántott sajtot akartam keszíteni, extra szűz olivaolaj volt, rá volt írva hogy főzésre is jó. Úgyhogy ameddig melegedett a serpenyőn az olaj, nyitottam ablakot, de nehezen nyílt, az elszívót még nem kapcsoltam be... de már éreztem, hogy olajszag van, és be is lélegeztem biztosran. Gyorsan ajtót nyitottam, elszívót kapcsoltam maxra. Már nem érezni, de félek. Alapból azt mondják, nem való sütésre, mert rákkeltő anyagok távoznak, de én a cookingot félreértettem.... és azt hittem lehet rántani is. Most félek... mi a véleményetek?
2019. ápr. 14. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Most már lélegezd ki, vagy menj el az ügyeletre.
2019. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irónia? -.-
2019. ápr. 14. 17:47
 3/3 Laylah ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. Azért nem való sütés-főzésre, mert sokkal alacsonyabb hőfokon kezd el égni, valamint 50-60 fok felett a hasznos tápanyagok is szétesnek benne. Nem azért, mert rákkeltő, omg.
2019. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!