Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már meggyógyult vagy azért...

Már meggyógyult vagy azért menjek el szemmosásra?

Figyelt kérdés
Pénteken belement a szemembe egy szálka aznap nagyon piros volt és be is dagadt mert nem jött ki szombaton szintén és ma már nincs bedagadva illetve nem is piros de amikor becsukom a szemem még valamit érzek ami egy picit irritál. Szóval szerintetek ezzel elmenjek dokihoz vagy ne bár szerintem lehet kiröhögnének hogy úgymond kinézetre egészséges szemmel elmegyek.

2019. ápr. 14. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhögnek ki. Még időpontot sem kell kérned. Szólsz a nővérnek, hogy valami a szemedbe ment, és irritál. Nekik van olyan műszerük, amivel még az icipici szálkát is meglátják. Nyugodtan menj el.
2019. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha már nincs is benne csak mondjuk a helye piszkált akkor se lesznek lekezelőek?
2019. ápr. 14. 18:07
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Lehet megsérült a szemed. Nekem is akkor fájt főként, mikor becsuktam, pedig nem volt már benne semmi, de nagyon szúrt.
2019. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben azonnal menni kell az ügyeletre. Meg is vakulhatsz.
2019. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De akkor nem baj hogy kívülről semmi baja a szememnek és ha becsukom akkor is csak akkor fáj ha úgy felfelé nézek?
2019. ápr. 14. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer biciklizés közben a szememnek ütközött egy zümi. Reggelre csúnyán bedagadt,szúrt,stb. Pedig a zümi már nem volt benne :))

Szaruhártya sérülés. Neked is az van. Kaptam rá krémet,cseppet..

2019. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!