Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúró görcsös alhasi fájdalom...

Szúró görcsös alhasi fájdalom mitől lehet már 3. napja?

Figyelt kérdés

Voltam mar egyszer ilyen problemaval es a doki mondta hogy vigyek a laborba mintát mert ugye ott már a vizeleti dolgok is erintettek de mas napra elmult es mentem suliba. Most láz utan kezdett el folyamat fájni és semmi sem hat. Vannak wc-zések de azok sem. A mostani doki nem kuldott laborra hanem gyogyszert irt fel es azt mondta hogy a virus a láz utan ráment oda. Hát nem tudom.. Lehet simán elférne egy laboros vizsgálat mert az hogy 3.napja folyamatosan fáj az kicsit gáz

19F


2019. ápr. 15. 09:09
 1/1 anonim válasza:
Szia! Sima vérkép labor ha CRP emelkedett vérsejtsűlyedés gyors, akkor sima gyulladás is lehet tehát a dokinak igaza van. Érdemes azért egy alaposabb kivizsgálás ha ez visszatérő probléma.
2019. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!