Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mit tudok kezdeni szájban/nyelven lévő papillomával?

Jelenleg isoprinosine tablettát szedek.

Intim területről lefagyasztották a condylomákat, ecsetelőt is kaptam.

Viszont a számmal nem tudom mit kezdjek.

A gyógyszer szedésével ez javulni fog? Vagy ezeket is el kell távolítani?

Keress kérdéseket hasonló témákban: papilloma, szemölcs, kondiloma, condyloma, száj, nyelv, vírus, fertőzés

ápr. 16. 21:33  Privát üzenet  

A válasz
Hogy el kell-e, azt nem lehet látatlanban megítélni. El LEHET távolaítni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 18. 23:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitol ilyen a kormom, mot lehet vele kezdeni? Keppel
A vérnyomásom 90/48 pulzus 64. Elég rosszul vagyok. Kávén kívül mit lehet ezzel kezdeni?
Mit lehet kezdeni a gennyes mandulával? (főleg a rossz lehellet ellen)
Füldugulással mit lehet kezdeni?
Helicobacter pylori-tól volt valakinek el nem múló aknéja, pattanásai, amikkel semmit nem tudott kezdeni?
Miért van az hogy a torkomból állandóan köszörülnöm kell felfelé valamit mit lehetne ez ellen kezdeni vagy hová kellene fordulni ezzel volt már tükrözésem fül orr gégészet de...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!