Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem bírim tivább, hogy folyton...

Nem bírim tivább, hogy folyton beteg vagyok, komolyan mimdig, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 04:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Szeptember óta csak pár egészséges napom volt... Mikor lesz még nyári szünet és egy vírusgazda miatt kapom el...
2019. ápr. 17. 04:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg.
2019. ápr. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Baaj lehet az immunitásoddal. Normál esetben elkapsz egy-két dolgot ennyi idő alatt, de nem mindent.

Milyen betegségeid voltak? Mennyire élsz egészségesen?

2019. ápr. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem te vagy, akinek az anyja tanar es meggyozodesed, hogy o tehet minderrol? Ha szeptember ota, ha tenyleg mindig beteg vagy, fordulj szakorvoshoz, vagy pszichologushoz. Utobbi jol johet, ha hipochonder vagy, csak nem veszel rola tudomast. Elobbinek meg valassz egy immunologust, mert ez sehogy nem normalis.
2019. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem egészségesen. Nem vagyok hypochonder, tüneti gyógyszereket szedek, meg energiaital, azt rengeteget. ...


Most is 3 hete nem múlik el a láz, nátha, torokfájás... De mire vége ia jön a kövi...


De ő az és igen, tőle kaptam el ezt is, ugyanúgy beteg és előbb kezdte, beteg lett az egész család...

2019. ápr. 17. 06:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyukád is állandóan beteg akkor? Ha igen, akkor különösen gyenge szervezetű emberek lehettek családilag. A tanárok könnyen megedződnek betegségek ellen.
2019. ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ő is :(
2019. ápr. 17. 07:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit vársz a 30. ugyanolyan kérdésedre?
2019. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!