Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki HIV / AIDS fertőzött...

Ha valaki HIV / AIDS fertőzött, de normálisan kezelik, akkor az 100%-osan nem tud senkit megfertőzni, vagy csak nagyon kicsi rá az esély?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 04:28
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Bárkit meg tud fertőzni. Attól, hogy kezelik még nem tűnik el.
2019. ápr. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Esély a 0% környékére csökken
2019. ápr. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most akkor mi az igazság?

Több helyen is azt olvastam, hogy ma már egy normálisan kezelt AIDS-es beteg simán el él a betegség mellett 15 évet is, ami a legnagyobb veszélyt jelenti rá, az a betegségtől sokkal valószínűbben előforduló daganatos és egyéb autoimmun betegségek megjelenése, illetve a szintén sokkal nagyobb eséllyel előforduló infarktus...


A HIV-esekről, vagyis akiknél még nem alakult ki az AIDS amikor kezelni kezdik Őket, meg azt olvastam, hogy kezelés mellett már nem is alakulhat ki náluk.


Azt is írták több helyen, hogy nem fertőznek a gyógyszerek mellett, akkor sem hogyha védekezés nélkül szexelnek.

Csak nem tudom, hogy ez csak a HIV-esekre vagy az AIDS pozitív emberekre is igaz e...


Valahol azt is olvastam amúgy, hogy ma már ott tartunk, hogy gyereket is vállalhatnak és 3-6 éven belül jön a végleges gyógyszer.

Ez mondjuk elég hihetetlennek tűnik, szóval aki ért hozzá, jártas a témában, az leírhatná, hogy mi is az igaz...

2019. ápr. 17. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy remlik, hogy a jol kezelt HIVes nem fertoz. Az is igaz, hogy gyereke is lehet. A +15 ev viszont nem igaz, ma mar +40 evig is elhetnek, mint egy egeszseges ember, abszolut teljes eletet!! Ami leroviditheti az eletet, az pedig a gyogyszerek mellekhatasabol adodik.
2019. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért akar egyáltalán valaki gyereket vállalni, ha hív fertőzött??????

Meg miért is akarjuk őket megmenteni? Talán jobb helyre lehetne azt a pénzt forgatni

2019. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, konkrétan mire? A dohányosokra vagy az alkoholistákra? A HIV fertőzöttek 99%a nem tehet a fertőzésről, ellenben a bagósok és az alkoholisták igen
2019. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezelő dokim által mondott alaőján aki Dr Sz...

egyetlen egy esetröl tu aki kezelés által is fertőzött azis az USA ban volt de nem tiszta ügy...


aki rendszeresen szedi a gyogyszert mint ÉN !!!

az NULLA !!! HÍV kimutatással van vagy is nem fertőző !!



a véreredméynei teljesen normáslisak annyira hogy még a házidoki is meglepődik :))))

2019. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Tehát akkor híveinek lenni nem is tragédia? Mennyibe fáj ez neked havonta?
2019. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Úgy tudom a kezelés államilag támogatott, tehát elvileg nem kellene neki költenie.

Amúgy nem semmi az a hozzászólás fentebb, elég tuskó és tudatlan.

2019. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!