Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mit szoktál csinálni ha beteg vagy?

Nem arra gondolok, hogy izzadni, hanem mivel tudod lekötni magad? 3-4 napja meg vagyok fázva + láz, rossz közérzet. Filmeket unom, olvasni nem esik jól. Ötletek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: betegség, időtöltés

ápr. 17. 15:50  Privát üzenet  

A válaszok
Ilyenkor fekszem és nem csinálok semmit, csak fetrengek leginkább. Olvasok, ha épp jobban vagyok, vagy a telefont nyomkodom, de amúgy végigalszom a napot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont ápr. 17. 15:53 Privát üzenet
Főtök magamnak egy húslevest, elvégzem a sürgős otthoni dolgokat és leülök filmeket nézni, vagy rejtvényt fejtek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont ápr. 17. 15:55 Privát üzenet
Dolgozok. 2013 óta 0 nap betegszabit és táppénzt vettem ki.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont ápr. 17. 15:59 Privát üzenet
Bármit amit amúgy is. Ha nagyon haldoklom csak akkor ülök otthon, de akkor meg úgyis annyira kivagyok, hogy átalszom a napot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont ápr. 17. 16:01 Privát üzenet
Ha nagyon kivagyok, akkor sokat alszom, vagy csak simán fekszem és pihenek. Közben olvasok egy kicsit, vagy nézek valamit, vagy zenét/stand up comedyt/hangoskönyvet hallgatok, ezeket lehet akár csukott szemmel is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont ápr. 17. 16:16 Privát üzenet
Beveszek két algopyrint és megyek dolgozni. Orvoshoz járni meg otthon szenvedni csak az tud, akinek van rá ideje.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont ápr. 17. 16:27 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Olvasás. Ha az nem megy, akkor játék. Ha az sem, alvás.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont ápr. 17. 16:32 Privát üzenet

"Mit szoktál csinálni ha beteg vagy?"

Meggyógyulok.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont ápr. 17. 16:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tőlem mindenki zöldet kapott. De azt üzenem a munka hőseinek, hogy egy szívizom gyulladást már nem fogtok kihordani lábon, 2 algopyrinnal.

# 9/9Időpont ápr. 17. 17:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anyám folyton beteg és mi is elkapjuk tőle, mit lehetne csinálni?
Mit fognak velem csinalni? 14/l
Egy helyettesitő orvossal mit lehet csinalni, amikor az ember beteg és ejt a fejere?
3 hete beteg voltam és antibiotikumot kaptam amit be is szedtem, de ettől hasmenésem van 3 hete. Mit lehetne csinálni hogy elmúljon?
A tesóm nagyon beteg. Mit tudjak csinálni?
A kistesómnak begyulladt a füle. Mit kéne csinálni? A fülére meleg sót rakunk. Valami házi módszer van? Mert fülcseppet is adunk neki 3 óránkért. A kistesóm 1és 2 hónapos.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!