Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretnék egy tetoválást a...

Szeretnék egy tetoválást a karomra, de Reklinhauzerkóros, neurófibromatitises vagyok, /jó indulatú csomok a bör alatt/ bele merjek- vágni?

Figyelt kérdés
Jóindulatú csomok

#tetoválás #jó indulatú csomok a bőr alatt
2019. ápr. 18. 08:17
 1/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Erről egy bőrgyógyász orvossal kellene konzultálni, nem az internet népével.

2. Nincs ilyen rendellenességem, de ha lenne, nem bolygatnám ilyen beavatkozással.

3. Recklinghousen, nem Reklinhauzer.

2019. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első, akkor te is észrevetted már, hogy az átlagmagyar nemhogy ennek a betegségnek a nevét (ezt mondjuk még én is most hallottam először), de ennél jóval egyszerűbb idegen szavakat sem tud leírni és kiejteni.
2019. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
Igen, észrevettem. A neurofibromatózisról már nem ezen a néven hallottam. Szerintem ha valaki a saját szindrómájának a nevét sem tudja rendesen, akkor nem kellene annak szinte biztosan nemmhasználó beavatkozáson gondolkoznia.
2019. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha valaki nem tudja mit takar,és most hallott elöször,róla az meg ne oktasson ki,hogy kell leírni,leírtátok és az internet javítva keresi is könnyű a másikat cikizni,de én nem a helyesírási hibát tettem fel kérdésnek
2019. ápr. 18. 16:10
 5/9 anonymousreview60 ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem tudom mi ez, hanem azt, nincs ilyenem. Borzalmasan el tudja az ember arcát torzítani.

Angolul sem éri meg rákeresni, mert a Google sem ad a kettő kapcsolatára találatot.

2019. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat külföldön dolgozik a fiam ,én tettem fel,hogy elküldjem neki üzenetben,mert ott nem tud konzultálni szakorvossal,én ellenzem,de nem tudom lebeszélni,róla,Majd haza jön,és talán el tudom vinni egy magán bőrgyógyászhoz akitől előre fogok kérni időpontot,mert ott is hónapot kell várni.Lusta utána olvasni a neten milyen veszélyekkel járhat,ha nem tudom lebeszélni akkor megfizeti lehet a tanulópénzt.
2019. ápr. 21. 15:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit nevetek mert amit ti feltettek egy város nevet takar amit ér az pedig a neurófibróma betegségek egy fajtája nagyon ritka betegség.,nem fertőző,de nemesztétikusak a csomók.
2019. ápr. 21. 15:53
 8/9 anonymousreview60 ***** válasza:
Ez a magánorvos a legjobb, amit szülőként tehetsz.
2019. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,mást nem tudok kitalálni,mert leírtam neki minden rosszat ami velejárója lehet ennek a tetoválásnak,meg minden mondatom után oda írtam,hogí tesó,meg Dikk,ez most nem tetszik neki,egyre többet látok nőkőn is nekem nagyon nem tetszik,nem az arcára akarja hanem a felső vállára,mert akikkel dolgozik is van,hát ugye muszály majmolni ezt a hülye divatot,Írtam neki,hogy ehez már csak egy piros nadrág kell meg sárga cipő,meg tesó,meg dikk,kiröhög.Már addig eljutottunk,hogy gondolkodik rajta .Itthon akarja csináltatni,Augusztusban jön haza addig tud gondolkodni.Megírtam neki hogy ha jól begyullad nagyon fájdalmas dolgozni sem tud majd vele.Na ez az egy amin elgondolkozott,mert szereti csinálni amit csinál jó helye van.Köszönöm a válaszokat.
2019. ápr. 24. 06:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!