Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Ez utalhat valamilyen betegségre?

Igazából már nem tudom, mit gondoljak, mert már annyi minden megfordult a fejemben. Gyakran fáj a fejem, nem vagyok fejfájós típus, de ha fáj, akkor aztán belead apait-anyait. Pont ezért is aggódom. Emelett, borzasztó fáradékony vagyok, idegileg és érzelmileg is elég labilis vagyok. Hullik a hajam ezerrel, az ízületeim fájnak egy kimerítő nap után. Bár már engem egyszerű tevékenység végzése is kifáraszt. Napközben is sokszor fáradtnak érzem magam, hiába fekszem le korán. Sokszor rosszabb mint előtte, alíg bírok felkelni sokszor, feszült vagyok, depresszióval kezelnek ugyan, de nem hinném, hogy ez lenne az igazi ok. Az orvosom nem vett komolyan mikor elmentem, hozzá, igazából végig sem hallgatott mik a panaszaim. Lerendezte annyival, hogy fertőzésem van, és adoot egy antibiotikumot, de azóüta se jobb. Visszamenni meg nem akarok, mert megint csak lekoptatna valószínűleg. Kivel tudnék ilyen helyzetben fordulni, aki tényleg meg ishallgat, és normális választ is ad. Vagy, nem tudom érdemes e evvel foglalkozni, lehet, hogy csak én tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget. Kíváncsi, lennék a ti véleményetekre is. Előre is köszönöm a válaszokat, és a segítséget.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajhullás, fáradékonyság, szédülés, rossz közérzet

ápr. 18. 12:27  Privát üzenet  

A válaszok
Elmennék egy vérvételre, hátha valami vitaminhiány vagy ilyesmi.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 18. 12:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem odaírni, hogy sokszor amikor az utcán sétálok, hirtelen elvesztem az egyensúlyomat, annyira megszédülök, hogy imbolyogni kezdek, sokszor megszóltak már ezért, a barátaim, de persze csak viccesen, hogy minek iszol annyit, meg ilyenek, pedig én egyáltalán nem is iszom alkoholt. Ezt tudják, is azért mondják. :-)

# 2/4Időpont ápr. 18. 12:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Voltam már vérvételen az orvosom, ránézett, és azt mondta, hogy semmi bajom, de azért felírt egy antibiotikumot, hogy lekopjak végre.

# 3/4Időpont ápr. 18. 12:34 Privát üzenet
Én a neurológiára mennék el a helyedben! Mert valami sajnos nagyon nincs rendben a szervezeteddel.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 21. 02:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy kisgyerek nehezen vagy egyáltalán nem tud megtanulni biciklizni az utalhat-e valamilyen betegségre?
Utalhat valamilyen betegségre, ha reggelente amíg nem jutok reggelihez, addig szédülök?
Utalhat ez a tünet valamilyen betegségre?
Valamilyen betegségre utalhat ha nagyon ingadozik a vérnyomásom?
Mire utalhat, hogy időnként nyilallik a fejem (főleg, ha a kocsi vacak úton megy és rázkódik, vagy valamilyen kisebb mozgás (fejmozgatás után), vagy frontoknál? Ill. ha idegesebb vagyok, akkor is?
Valamilyen betegségre utalhat?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!