Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez utalhat valamilyen betegségre?

Ez utalhat valamilyen betegségre?

Figyelt kérdés
Igazából már nem tudom, mit gondoljak, mert már annyi minden megfordult a fejemben. Gyakran fáj a fejem, nem vagyok fejfájós típus, de ha fáj, akkor aztán belead apait-anyait. Pont ezért is aggódom. Emelett, borzasztó fáradékony vagyok, idegileg és érzelmileg is elég labilis vagyok. Hullik a hajam ezerrel, az ízületeim fájnak egy kimerítő nap után. Bár már engem egyszerű tevékenység végzése is kifáraszt. Napközben is sokszor fáradtnak érzem magam, hiába fekszem le korán. Sokszor rosszabb mint előtte, alíg bírok felkelni sokszor, feszült vagyok, depresszióval kezelnek ugyan, de nem hinném, hogy ez lenne az igazi ok. Az orvosom nem vett komolyan mikor elmentem, hozzá, igazából végig sem hallgatott mik a panaszaim. Lerendezte annyival, hogy fertőzésem van, és adoot egy antibiotikumot, de azóüta se jobb. Visszamenni meg nem akarok, mert megint csak lekoptatna valószínűleg. Kivel tudnék ilyen helyzetben fordulni, aki tényleg meg ishallgat, és normális választ is ad. Vagy, nem tudom érdemes e evvel foglalkozni, lehet, hogy csak én tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget. Kíváncsi, lennék a ti véleményetekre is. Előre is köszönöm a válaszokat, és a segítséget.

2019. ápr. 18. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmennék egy vérvételre, hátha valami vitaminhiány vagy ilyesmi.
2019. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy sokszor amikor az utcán sétálok, hirtelen elvesztem az egyensúlyomat, annyira megszédülök, hogy imbolyogni kezdek, sokszor megszóltak már ezért, a barátaim, de persze csak viccesen, hogy minek iszol annyit, meg ilyenek, pedig én egyáltalán nem is iszom alkoholt. Ezt tudják, is azért mondják. :-)
2019. ápr. 18. 12:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már vérvételen az orvosom, ránézett, és azt mondta, hogy semmi bajom, de azért felírt egy antibiotikumot, hogy lekopjak végre.
2019. ápr. 18. 12:34
 4/5 anonim válasza:
Én a neurológiára mennék el a helyedben! Mert valami sajnos nagyon nincs rendben a szervezeteddel.
2019. ápr. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy gyanús.
2019. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!