Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
Tímea *-* nevű felhasználó kérdése:

Mi lehet ez a furcsa érzés a torkomban?

Napok óta azt érzem mintha egy csomó, vagy valami lenne a torkomon. ( kb bab méretű) nyelésnél kellemetlen érzés és nem kifejezetten a torkomban érzem hanem a torkomon kívűl, amikor nyelek érzem h anyelés "kilöki" és az a csomó a torkomon kívűlre kerül majd visszaugrik. Ha hátrahajtom a fejemet és úgy nyelek akkor nem. Fájdalmat nem érzek de kellemetlen és ijesztő. Mutattam itthon és a szüleim is érezték amikor odatették a kezüket. Olyan mjntha valami ott kipattanna aztán vissza. Nem tudom mi ez. Elmenjek fül orr gégészetre vele? ( kb 3-4 napja van ez)

Keress kérdéseket hasonló témákban: torok, egészség, csomó

ápr. 18. 17:57  Privát üzenet  

A válaszok
Elmenjek fül orr gégészetre vele?Igen.Mi itt max. találgatni tudnánk,hogy mi a bajod.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 18. 18:42 Privát üzenet
Igen menj el és utána írd meg mit mondtak mert kiváncsi vagyok rá. Oda nem kell beutaló.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 19. 14:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Állando fáradtság, furcsa érzés a fejben, szemmel homályosan látok? (légyszi olvassátok el)
Furcsa, görcsszerű érzés van a vádlijaimban. Az az érzés, amikor sétálsz és mindjárt görcsbe áll a mozgás hatására. Mi lehet ez?
Vizelet fertőzés és húzódó, nyilalló fájdalmak minden felé furcsa érzés a nyelvben mi lehet ez?
A májam fölött érzéketlen a bőröm az oldalamon. Kb tenyérnyi részen, úgy két hete. Mint a műtét utáni forradás. Gyengén érintem az újammal, furcsa érzés. Néha fáj is. Ultrahang...
Nagyon félek! Szívleállás előjele? 14l
3 napja észleltem hogy ilyen furcsa nyilaló érzés kap el néha, a bal herémnel és kihat a hasam aljáig. Ez mitől lehet? Álló munkát végzek 20 éves vagyok gondoltam erre is vajon...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!