Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyám 3 hete beteg, de "nekem...

Anyám 3 hete beteg, de "nekem nincs bajom, hogy orvoshoz menjek"? Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Pluszban, láz, hasmenés... Most elkpatam én is, felkellni nem bírok...


Ez van folyamtosan szeptembet óta. Kezet sosem mos, wc után sem, folyton a gatyájában túrkál, beleköhög, prüszög mindenhova, zsebkendői szanaszét. Ha hazaér, sem mos kezet...


Undorító. Ez nem élet. Most is tartottam magam, aztán feladta a szervezetm és ledöntött engem is, csoha, hogy eddig húztam...


Bolond ez a nő.


2019. ápr. 19. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt már sokszor, nem unod?
2019. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy 20x kiírod ezt, még nem fog anyukád tisztaság mániás lenni. ha nem tetszik, költözz el.
2019. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem unom. Lázasan fekszem, nem tudok beszélni, mindezt az igénytelen sztahanovista miatt...


Mindezt évek óta szeptembertől júniusig...

Nagy buli, megoldás nincs...


Nem tudjárok menniyt mindent szenvedtem végig, vagyon t elköltök titokban gyógyszerre.


Ez meg nem élet, a folyamatos sulis betwgaégek, láz. Leépül a szervwzeted, sportolnonnwm tudsz, csak rontana...


De neki így jó.


Megoldás azóta sincs, semmi...


Már azt a penészes koszfészek iskolát is jelenteni akartam.


De aok mindent megoldana egy kézmosás, mondjuk mikor hazajön... De neki így jó

2019. ápr. 19. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
És a szintén bolond apád lázasan is behajt az egyetemre, mert nem hiányozhatsz, ugye?
2019. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De mi a fenét vársz tőlünk? Mondd már meg egyszer. Amúgy a múltkor is ugyanez volt a bajod, kb. 1 hete, nem tudom, miért írod, hogy most kaptad el.
2019. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez újabb...
2019. ápr. 19. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nincs új a nap alatt.
2019. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De akkor ezek szerint te voltál a "sz*ros anyám keze" című kérdés is.
2019. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból körülnéztem a kategóriában és 55 kérdést találtam tőled az elmúlt 2 évből. Tényleg muszáj megkérdeznem megint: felnőtt, 22 éves nő létedre MIT VÁRSZ A VÁLASZAINKTÓL?
2019. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked pszichiáter kell kérdező!!!
2019. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!