Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyvérzésem van most?

Agyvérzésem van most?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon megvagyok ijedve...azt hiszem agyvérzésem van:s képzeljétek el órák óta,olyan nehéznek érzem a fejem...de nem fáj csak olyan bizsergő nehéz érzet van a fejemben illetve mindkét kezemben már izzad a tenyerem kezdek ideges lenni...azaz igazság nagyon hipochonder vagyok és most nem tudom mi van velem..de már a gyomrom kezd fájni olyan ideges vagyok mi lehet ez kérlek segítsetek?lehet,hogy agyvérzésem van?



2019. ápr. 20. 02:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Mérd meg a vérnyomásodat! Extrém magas vérnyomástól szokták általában agyvérzést kapni.Vannak rizikófaktorok is:érelmeszesedés,dohányzás, beszükült erek stb.Ez inkább idősebb korban van.Nincs ilyen bajod! Sokkal komolyabb tűneteid lennének, hidd el.Az a baj, magadra figyelsz, és minden hülyeséget be képzelsz
2019. ápr. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem agyvérzés
2019. ápr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi volt ez ? :s
2019. ápr. 20. 06:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha agyverzesed voľná, nem ide irkalnal, hanem padlon fekudnel egnek a bajszoddal.
2019. ápr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De akkorez mi lehetett? A bal karom most is zsibbad de csak ha rakoncentralok...meg homlokommal is igy van
2019. ápr. 20. 07:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham. Menjél el bicajozni.
2019. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez nagyon rossz de tegnap határozottan nehéznek éreztem a fejem és zsibbadt is erre rá stresszeltem és jött a további zsibbadás most attól félek,ma éjjel is rám jön :s pedig a fejem nem fáj egyébként de ez a kellemetlen érzés és félek tőle :s méga hideg is végig fut ilyenkor rajtam tegnap úgy megijedtem
2019. ápr. 20. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld elfeljteni. Úgy sejtem nem 50 éves elhízott dohanyos vagy. Menj el valahova szép idő van. Nincs semmi bajod.
2019. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
25 éves lány vagyok...sajnos dohányzom :s és kicsit kéne fogyni is de nem annyira vészes ...
2019. ápr. 20. 11:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek pszichés eredetűek. Tehát a félelem okozza, hogy esetleg valami bajod van.

Ha sikerül megnyugodnod, a tünetek is elmúlnak.

Nyugi, szervi bajod nincs! Jó hétvégét, és sok locsolkodót!

2019. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!