Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fraxiparine injekciót karba...

Fraxiparine injekciót karba hogyan kell beadni?

Figyelt kérdés
Hasműtét miatt nem lehet hasba adagolni. Karba a felső, külső részen kell? S a lényeg, 45 fokban a bőr alá, vagy merőlegesen az összefogott bőrredőre? Valaki segítsen!!

2019. ápr. 20. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért karba akarod adni? Tök hülyeség mert nem éred el normálisan. Az egész lényege az hogy subcutan menjen, tehát a bőralatti zsírszövetbe. Magyarul bárhova lehet adni ahol van annyi zsír, hogy összecsípve bőrredőt lehet képezni, pl. általában comb is ilyen hely. A merőleges meg a 45 fok meg egy ilyen tipikus tök mindegy kérdés. Hivatalosan 45 fok, de ha merőlegesen adod a bőrredőbe akkor is éppen olyan jó lesz.
2019. ápr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másnak adom be, nem nekem lesz. És hasi műtétnél nem adnak hasba injekciót, kímélik azt a területet. Karba kell injekciózni. Remélem valaki a kérdésemre is tud válaszolni!
2019. ápr. 21. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoltam, ennél adekvátabb választ erre nem fogsz kapni. Ó és egy szóval nem írtam, hogy adjad hasba. Azt írtam, hogy combba is lehet.
2019. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De akkor leírom mégegyszer, karba is tök mindegy, hogy hova adod, szimplán összecsípsz egy bőrredőt és belenyomod a cuccot. Ennyi.
2019. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Combba is adhatod. Én oda adtam magamnak, mert nem volt szimpatikus a hasbaszúrkálás, meg túl vékony is voltam hozzá. Összecsíped a bőrt és beszúrod. Ennyi. Ahogy írták mádok. Én nem néztem hány fokban van. Kicsit oldalról szúrtam és próbáltam kerülni az ereket. Vállba ne add mert az piszkosul fáj és feldagad. Nem egy nagy ügy. Ne izguld túl.
2019. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom combba, gondolom a belső felén kell... Nekem sem szimpatikus a kar, félek, hogy izomba megy.
2019. ápr. 21. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne a belső felén, mert üvölteni fog szerencsétlen. Ott sokkal érzékenyebb! Középre add térd és csípő között kb. Inkább közelebb a csípőhöz ott elég érzéketlen.
2019. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Karba se tudod elrontani. Ha izomba megy lesz egy pukli meg fájni fog pár napig. Nehéz elrontani. Fertőtlenítőt ne feljtsd előtte!
2019. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!