Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagydolog után véres volt a...

Howl16 kérdése:

Nagydolog után véres volt a wc papír! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Na szóval szokásosan végeztem a dolgom és közben eléggé fájt miután töröltem tiszta vér volt a papír de a széklet nem volt véres egyáltalán. Ez mitől lehet?
2019. ápr. 21. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem rendszeresen történik nagy dolog után akkor nagy baj nincs. megeshet hogy a kelleténél vastagabb és keményebb volt a végtermék, de akkor is megeshet ha normálisnak látszik de például ha sokáig visszatartottad és a végbélnél összegyűlt ami miatt az eleje a terméknek vastagabb lett és ez annyira kitágította hogy megpattanhatott egy ér emiatt. Pár éve jártam így és emiatt rohantam orvoshoz mert megijedtem, de az orvos így nem látott semmit, elküldött mindenféle vizsgálatra minden negatív volt, volt széklet vizsgálat abban sem találtak semmi rendelleneset meg akkor nem is volt már véres egyáltalán így akkor mondta nekem a doktor hogy valószínűleg az volt amit már leírtam az elején. Annyit mondott még ha ez rendszeresen van minden egyes nagy dolog után akkor aranyér gyanús, de azt már ők is látták volna.
2019. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér.vagy megrepedt a bőr vhol.ha a szeklet maga véres vagy alvadt sötet a ver akkor van gond.
2019. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondtoltam mivel a széklet nem volt véres csak egy nagyon picit. Orvoshoz rohanni felesleges mivel nem rendeszeres. Néha előfordul hogy fáj de nem szokott véres lenni.
2019. ápr. 21. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj neogrsnormont, kicsit belülre is.
2019. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormont *
2019. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!
2019. ápr. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!