Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az miért van, hogy még kollégi...

Az miért van, hogy még kollégista voltam,2 év alatt 2-szer voltam náthás és 1-szer kaptam el egy hasmenést, semmi több, mióta itthon vagyok havi 4 hasmenés meg sokszor nátha?

Figyelt kérdés

5-en lakunk itt. Ez a hasmenés ez vírus, vagy valami kaja. De leginkább vírus szerintem...


Plusz mindig nátha meg hasonlók, kb. 3 hetente újra.


Nem velem van a baj. De akkor nyafogtam egy hasmenéses vírus miatt, de most jobb, ha hozzászokok, hogy havi szinten többször benyaljuk és borzalmas...


2019. ápr. 22. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mocsok van.
2019. ápr. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy valaki soha nem mos kezet, és állandóan befertőzi a lakást.
2019. ápr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyám nem mos kezet, állandóan szarszagú...
2019. ápr. 22. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen neki köszönhetitek ezt.
2019. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon durva, most 3 napja ilyen hasmenéses vírus van...


Hazajön nem mos kezet, nekiáll főzni, nem nis kezet, wc után sem mos kezet. Plusz mindig ő beteg először...

2019. ápr. 22. 14:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a VICC, hogy mindent megmagyaráz azzal, hogy "NEM ÖLTÖZTÉL FEL"... Igénytelen arra is, hogy kezet mosson, de "nem öltöztél fel".
2019. ápr. 24. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!