Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon ez mi lehet?

Vajon ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy influenzat még 2-3hete. 3 napig offon voltam láz miatt, az már hála nincs de azóta köhögök (változó milyen durván, van nap mikor enyhébb sokkal) , elvoltam utazva és a családdokit az az igazság még nem tudtam meglátogatni de mindenképp megfogom a napokban. Szerintetek mire számítsak? Esetleg a legrosszabb is lehet, hogy tüdőgyulladás vagy valami más?

2019. ápr. 23. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy influenza, ha nem is voltál vele orvosnál?

A napokban? Tehát nem sürgős továbbra sem, értem.

Nem, nem tüdőgyula, az már rég ledöntött volna.

"Valami más" viszont simán lehet.

2019. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is beteg voltam 3 hete, de még mindig kicsit köhögök. Nekem az orvos mondta is, hogy számítsak rá, mert ez sokáig lesz, mert most ilyen elhúzódó nyavaja van. (Tüdőgyulladással magas lázad is lenne, fájna/égne a hátad, és elég szarul lennél.)
2019. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a köhögés hetekig is eltarthat. lehet csak köptetőt fog felírni az orvos. Tüdőgyulladásnál fulladó érzésed is lenne.
2019. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!