Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bevan horpadva a mellkasom és...

Bevan horpadva a mellkasom és van olyan akinek ugyan ez voltna problemaja csak mar megműtették?

Figyelt kérdés
Pectus excavatum-om van azaz kissé be van horpadv a mellkasom szüleim azt mondták hogy ha edzek rá pl úszással vagy az edzőzeremben akkor valamennyire eltünhet.vannak kisebb problemak hogy néha nyomó érzést érzek es kiprobalom nyomni a tüdőmmel a mellkast es akkor mindig elkezd ilyen reccsenő hangokat kiadni ti mit csinalnatok vele?
2019. ápr. 23. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb volna orvostól megkérdezni hogy van e alternatíva a műtéten kívül
2019. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Függ a mértékétől is, nem mindenki műtteti meg, a sport segíthet. A gond a növéssel van, azalatt változhat negatív irányba is.
2019. ápr. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát 18 éves vagyok és az ortoped szerint csak edzenem kell rá hogy annyi izom legyen ott hogy eltakarja azt a horpadast de voltam mas orvosnal is ak8 megint mast mondott
2019. ápr. 24. 21:50
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenkinek ezt mondják, de ez csak egy opció, fizikailag nem tűnik el, tehát esztétikailag mindig zavaró lesz, véglegesen csak a műtét ad megoldást.
2019. ápr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!