Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szolnokon magán pszihiáter?

Szolnokon magán pszihiáter?

Figyelt kérdés
Kihez érdemes menni?

#orvos #privát #Szolnok #pazihiáter
2019. ápr. 24. 18:33
 1/5 anonim válasza:
engem is érdekelne hasonló dolog mert nagyon magányos vagyok és valakivel muszáj beszélnem mert nem tudom meddig birom már :((( 20/f
2019. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom. Ne menj pszichiáterhez! Örökre tönkreteszed vele az életedet. Inkább pszichológushoz,az nekem még segített is.
2019. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az előzőt adom a pszichiáter tényleg csak tönkre tesz a pszichológus viszont tényleg foglalkozik is veled nem csak úgy tesz!!!
2019. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen pánikbetegség illetve egyéb formái miatt gondoltam rá, elég sűrűn magas a pulzusom , ilyenkor belső feszültséget érzek , igazából ok nélkül . Ilyenkor semmi sem segít semmilyen pulzuscsökkentő , tea , relaxálás . Nem akarom gyógyszerekkel mérgezni magam de már egy éve tart a dolog . A stressz miatt lehet , legalábbis szerintem .


Akkor viszont Szolnokon ki ismer megbízható pszihológust ?

2019. ápr. 25. 10:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném az elég magas pulzus nyugalmi helyzetben 100-120 kozt mozog viszont már 90felett is emelygés szédülés jellemző. Jövőhéten megyek vissza háziorvoshoz , kaptam is már pulzuscsökkentőt de nem használ.
2019. ápr. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!