Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen jött hasmenés mitől...

Hirtelen jött hasmenés mitől lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és ma reggel arra ébredtem, hogy nagyon kell WC re mennem, elmentem és nagyon híg hasmenésem volt, aztán 20 perc után követte meg egy. Anyum adott szentablettat, amiből ma bevettem hármat. Délután volt még kettő hasmenésem 2 órás különbséggel,majd később most egy 40 perce. Az utolsónal szinte márcsak víz jött,pedig előtte ettem jó sós sültkrumplit fasirtal, főtt tojással.A beleim nagyon morognak. Ja, és a székletem most este már koromfekete volt, mitől?


Nemtudom elkepzelni, hogy mitől van hasmenésem.

Van pár tippem: tegnap éjfélkor chipset ettem (fokhagymás tejfölös, illetve közepesen eroset), tegnap marhaporkoltet ettem, vagy rákos vagyok .


Nagyon aggódok, hogy valami tumoros folyamat van bennem..


Semmi más tünetem nincs, se láz, se hányás se hasfajas, se gorcsoles.



2019. ápr. 24. 23:51
 1/7 anonim válasza:
78%
Vírus vagy baktérium szerintem influenza
2019. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is valami vírus. Ha “tumoros folyamat” lenne, akkor valószínűleg lenne más komoly tüneted is. Például gennyes, véres, fájdalmas széklet. A fekete szín a széntablettától van. Ha néhány napon belül nem múlik el, menj orvoshoz. Addig diétázz, sós krumpli, ropi, háztartási keksz, igyál teát, sok vizet.
2019. ápr. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Biztos tőlem fosol. Jól is teszed!
2019. ápr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

aztarohadt, max pár zacskó ropit kellett volna enned ha így fosol nem tojást:D


ilyenkor diéta van, még a vizet is kifosod ahogy írtad

2019. ápr. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a szentablttatol fekete

felejtsd el a tumort

es ne egyel ejjel csipszet

egyszeruen elcsaptad a gyomrod valamivel

vagy virus

igyal sok teat, de keveset es konnyu eteleket egyel nehany napig akkor is, ha van etvagyad

2019. ápr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen erős hasmenés után nem szabad fasírtot és főtt tojást enni. Sok folyadék, sós vízben főtt burgonya, sós ropi, és menj orvoshoz. Lehet gyomorrontás, de valamilyen vírusos betegség is.
2019. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosra veszem, hogy a fekete széklet a széntablettától van.

A leírt ételektől és élelmiszerektől aligha van gyomorrontásod, hacsak nem voltak sokáig hűtetlen állapotban (pl. a fasírozott könnyen romlik).

Gyógyszertárban vegyél (vény nélküli) SMECTA nevű gyógyszert és használd az utasítás szerint. Biztosan használ.

Nem vagyok orvos, de a rákról ne álmodozz!

2019. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!