Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet gyomorráktól 1 hónapja...

Lehet gyomorráktól 1 hónapja tartó gyomorégés és gyomorfájdalom? Nem használ a savlekötő tabletta sem. Ma megyek a körzeti orvoshoz.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 09:12
 1/5 anonim válasza:
67%
Sajnos lehet. Nagypapámat folyton elhajtottak a körzeti és csak savlekötőket írt fel neki. Mire hajlandó elküldeni kivizsgálásra már mindenhez késő volt. Ne hagyd annyiban, szerintem mindenképpen vizsgáltassa ki magad. Inkább felesleges legyen, mint túl késő.
2019. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze nem azt mondom, hogy rögtön a legrosszabbra gondolj és ezen stresszelj állandóan,csak hogy ne hanyagold el és rendesen járj a végére.
2019. ápr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen savlekötőt szedsz. 2x40 mg PPI szedése mellett ha nem múlnak a panaszok komolyabb kivizsgálás kell.
2019. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem múlt el, kb 1 hónap szenvedés után mentem el a háziorvoshoz, aki felírt rá gyógyszert, de eleinte csak csökkent a gyomorégés, kellett 3 hónap, hogy teljesen rendbe jöjjek.

Amúgy refluxod is lehet, vagy gyomorfekélyed is, annak is ilyenek a tünetei.

2019. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vannak akiknek folyamatosan vannak gyomorpanaszaik, reflux-tól vagy más miatt, nem kell egybőla legrosszabra gondolni


Ha fáj is a gyomrod akkor el fog küldenia háziorvos gyomor tükrözésre, ott kiderűl mi van a gyomroddal

A gyomortükrözés amugy elég szar vizsgálat, de ki lehet bírni:)

2019. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!