Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez már bulimia? Nevezhető...

Ez már bulimia? Nevezhető egyáltalán betegségnek?

Figyelt kérdés
Kb. 5 honapja kezdodott az egesz, amikor elkezdtem fogyokurazni. Lement 5 kg bar eleg lassan.. aztan egyre kevesebbet ettem végul aligha ettem napont 2-300 kcal-t. Ezt nem csinaltam tul sokaig ugyanis jott egy hang ami azota is momdogata hogy ehetek amennyit akarok, es a tobbivel majd utana foglalkozok. Ez az utana foglalkozas a hanytatast takarja.. minden eves utan borzasztoan buntudatom lesz, es amiota sikerult magam meghanytatnom nrm tudok megallni.. egyre koverebbnek erzem magam, lassal 16 kilot fogytam de ugy erzem magam mintha egyre csak hiznek.. teljesen le van gyengulve a szervezetem az edzes sem megy ugy mint regen pedig az volt az eletem. Szerintetek mi bajom lehet? Nem merek segitseget kerni...
2019. ápr. 25. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne felj es kerj segitseget.Ha nem teszed korhazba kerulsz es vegul bar durva ezt hallani de ha nem jossz rendbe meg is halsz.Nem jatek.Fogadd el magad,probald rendbe rakni az eketed es feltetlenul kerj segitseget.Menj orvoshoz es pszihologushoz.Sokat tudnak segiteni.De ezt fejezd be.Mar jo uton haladsz ha beismered,sot rajottel hogy talan tenyleg errol van szo
2019. ápr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!