Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 80-asIQ szint az hova sorolhat...

80-asIQ szint az hova sorolhato es az ennyivel rendelkezo egyenek, hogy tudnak boldogulni az emberi eletukben!?

Figyelt kérdés

olvastam besorolasokat.

de ez a szint serulest jelezhet mar!?



#Intelligencia-Hanyados.
2019. ápr. 26. 05:12
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez a szint nem tekinthető fogyatékosságnak, de gyenge IQ, tehát elboldogul az illető az életben, de vannak kihívásai.

A nagybátyám IQ-ja 60 körüli, hvatalosan az enyhe és a középsúlyos értelmi fogyatékosság határán van, és nagyjából ő is elboldogul: eljár dolgozni, postára, boltba, de nehezen beszél, kívülálló nagyon nehezen érti, illetve kell valaki, aki ránéz, ellenőrzi, irányítja, mert pl nem tud értelmezni egy levelet amit küldtek neki, vagy időnként hülyeséget csinál, pl esőben, szélben elindul szandálban, pólóban othonról. Időről-időre tönkre is tesz ezt-azt mert semmit nem tud rendesen használni.

Azt gondolom, 80-as IQ-val ezek kevésbé állnak fenn, és hibvatalosan az nem is minősül fogyatéknak.

2019. ápr. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
1, a 60 véletlenül sem határ a enyhe és a ks között. Az az 50.
2019. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát bakker, pedig ilyen papírja van. 1962-ben született, lehet akkor még mást hozott fel a google, mikor a doki rákeresett.
2019. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért kösz a lepontozást, nyilván ez még rámfért, egy szellemi fogyatékost gondozni nem elég.
2019. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már akkor is a mai határok éltek, szóval akkor sem volt határeset a 60.

Másolok neked korabeli tankönyvet, ha gondolod, még megvannak...

2019. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem, de mit csináljak, ha ilyen papírja van? Elmondod? Írtam volna mást hasraütésszerűen?
2019. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az áll rajta, hogy a "debilitás és imbecilitás határa".

Mért intelligencia kvóciens: hullámos vonal, és 60. Hiába tudom elolvasni én is az értékeket a wikin, ha ez van odaírva és erre kapja a rokknatnyugdíját is, akkor most mit csináljak.

2019. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De most az en velem kapcsolatos feltett kiirt kerdesem miatt ne vesszenek ossze egymassal onok sem.
2019. ápr. 28. 17:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Najolcan mindenjot viszlat.
2019. ápr. 30. 01:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez az IQ még nem jelez semmilyen fogyatékosságot, csupán azt hogy az illető annyira buta hogy nem ért bizonyos összefüggéseket, dolgokat. Olyan csicska típusú ember, mint akik beveszik a migráncsozós, sorosozós baromságokat.
2019. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!