Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Mikor voltál utoljára náthás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: láz, betegség, megfázás, nátha

ápr. 26. 08:13  Privát üzenet  

A válaszok
Most.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 26. 12:06 Privát üzenet
Nem fáztam meg, elkaptam itthon, tudok dolgozni, mert nincs lázam, csak jó kis nátha.

# 2/3Időpont ápr. 26. 13:36 Privát üzenet
Két éve ősszel.

# 3/3Időpont ápr. 26. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az miért van, hogy még kollégista voltam,2 év alatt 2-szer voltam náthás és 1-szer kaptam el egy hasmenést, semmi több, mióta itthon vagyok havi 4 hasmenés meg sokszor nátha?
Lehetek 10 év után náthás megint?
Hogyan lehet náthás hangom?
Más is totál ki van, amikor náthás?
Tanács kellene, hogy házilag mit lehet köhögés ellen tenni? Mert náthás vagyok, nagyon erőlteti és már beis rekedtem! Rekdtsége mit lehet tenni?
Volt olyan, hogy az osztályban, suliban szinte mindenki egyszerre volt nálatok náthás?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!