Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Refluxom van, Controloc nevű...

Refluxom van, Controloc nevű gyógyszert kaptam, mikor fog hatni?

Figyelt kérdés

Az orvosom azt mondta, hogy ha 2-3het mulva javul a dolog, akkor csökkentsem napi 1x1 re az adagom.

Nagyon szenvedek tőle, rontja az élet minőségem.

Nemtudok sportolni ahogy eddig, éves után 1-2oran keresztül szenvedek. Nagyon erős égető fájdalom, hányinger, savas íz van a számban. Picit mintha mellkason is szurna.

Másnak is ennyire kellemetlen vagy nem minden esetben ilyen?

Néha inkább nem is eszem, csak ne fájjon.

Így mondjuk nehéz hízni azt szeretnék..


2019. ápr. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap kellett, hogy átálljak a napi 1 tablettára, és persze a gyógyszer mellett szigorú diéta, savas ételek, édesség kerülése, semmi kávé, cigi, stb.
2019. ápr. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked is ennyire rossz volt? Van egy refluxos ismerősöm aki azt mondta ez nem ennyire rossz. De én nagyon szenvedek tőle.. Ez változó?
2019. ápr. 27. 08:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, amikor előszőr előjött nagyon rossz volt, iszonyú gyomorgörccsel kezdődött, utána jött az erős savas érzés, semmire nem múlt, kénytelen voltam orvoshoz menni. Napokig enni sem bírtam szinte semmit, étvágyam sem volt és mindentől égett a gyomrom, sokat fogytam hirtelen. Amikor felírta az orvos a gyógyszert, akkor 1-2 héten belül legalább az étvágyam visszajött.

Azóta ha érzem, hogy kezdek savas lenni azonnal elkezdem inni a Peridot vizet minden étkezés előtt 1 órával és már nem jön ilyen durván elő a betegség.

2019. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😊
2019. ápr. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!