Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nem tudom biztosan hogy...

Ha nem tudom biztosan hogy aranyerem van e akkor kezeljem reparonnal majd ha nem válik be 2 hét alatt hkgy vosszahúzódjon akkor menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

Amúgy szerintem ahogy interneten olvasgatom külső aranyér lehet mert ilyen kis golyót érzek amikor kicsit bentebb kentem a krémet.

Azert merült fel a lehetősége mert sok élénk piros vért tapasztaltam székletnél , meg eléggé fájt az utóbbi időben , azt hiszem eléggé rossz az életvitelem . Ülő életmód kb. És egészséges ételeket sem túlzottan fogyasztok. A munkahelyem miatt pedig reménytelen a helyes táplálkozás , ha dolgozom nappal nem eszek semmit mert nem is vagyok éhes a stressztöl ,másnap nappal meg felfalok mindent itthon.

Próbálok változtatni de nehéz.


2019. ápr. 26. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha először van, akor érdemes orvosnak megmutatni, mert sokminden lehet, pl. végbélrák.
2019. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha használt a krém akkor nagyon sanszos hogy az volt nem? Mert esküszöm már fele akkora mint tegnapelőtt. Es csak 3 napja kezelem.
2019. ápr. 27. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha használt a krém, akkor vagy az, vagy nem az. A fejfájás is elmúlik a Cataflamtól, bármitől is van, az nem jelent semmit. Legalább egyszer az életben szakorvosnak meg kell mutatni. Ha rámondják, hogy aranyér, utána már a jövőben lehet vakon kezelni.
2019. ápr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!