Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hol tudnék kölcsön kérni...

Hol tudnék kölcsön kérni pénzt gyógyszerre?

Figyelt kérdés
Sajnos fizetésig nagyon sok idő van még a gyógyszer sürgős lenn. Sajnos váratlan kiadás miatt majdnem 0-án vagyok mit tegyek?

2019. ápr. 27. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van munkaviszonyod, igényelhetsz személyi kölcsönt, vagy esetleg eladhatnál, zálogba helyezhetnél valamit.
2019. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szülők?

Vagy biztos van olyan barát, testvér, unokatestvér aki tudna adni pénzt. Esetleg nagyszülő/k?

2019. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1-es, bocs, de ez a személyi kölcsön elég hosszadalmas. Neki meg most kell a gyógyszer, nem jövő héten.

Kérdező: azt csak te tudod, hogy kitől kaphatnál kölcsön pénzt. Nehezen adnak már érthető módon, de ha elmondod, és megmutatod a receptet, akkor talán.. Mi nem tudhatjuk, ki az, aki hajlandó erre. Gondold végig a családot, ismerősöket, barátokat, mégis kitől lehetne. A gyógyszertár sajna nem jótékonysági egylet, ott biztos nem adják ki, hogy majd fizetéskor beviszed az árát.

2019. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Provident.
2019. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Zaciba nem tudsz beadni valamit?
2019. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2-es nem mindenki olyan szerencsés hogy vannak szüleik akikre bármikkor tud támaszkodni, 1 szülőm van őt is én tartom el mivel a kis nyugdíjából kajára nem telne, és igen nem mindenki olyan szerencsés hogy ott vannak a rokonok meg akárki, senkivel nem vagyok olyan jóba hogy adna pénzt mikkor nagy baj van senki nem jön, a többieknek meg köszönöm! hogy működik ez a zálog dolog?
2019. ápr. 27. 13:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Zálog.


Van ahol műszaki cikket is bevesznek, de a legtöbb helyen csak ékszert, festményt, régiséget,... Bemész, beviszed, és kapod a pénzt. Ha lesz pénzed kiváltod és visszakapod.

2019. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy hétvége van. Már a zaci is bezárt. Kérdező: mennyire sürgős a gyógyszer, és ráadásul mennyi pénzre volna szükséged? Kizártnak tartom, hogy nincs egyetlen haverod, barátod, munkatársad, akinek írni tudnál (ha ide tudsz, akkor nekik is), hátha akad valaki, aki tudja nélkülözni azt az 1-2 ezret.

Sajnálom, mert tényleg előfordulhat, hogy az ember ilyen helyzetbe kerül, de ha nem vagy notórius kölcsönkérő, akkor szinte biztos, hogy az ismeretségi körödben akad valaki. A gyógyszer fontos, gondolom, nem véletlenül írtad ide. De ördögi kör, mert ezen csak te tudsz gondolkodni, hogy kitől kaphatnál kölcsön.

2019. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ha lenne valakim nem ide írtam volna ki, nem hiszem el hogy nem hiszitek el hogy nincsen ilyen ember körülöttem!

3400ft a gyógyszer

2019. ápr. 27. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán beszélj az orvossal aki felírta, neki mondd el a problémád! Itt senki nem fog kölcsönadni!
2019. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!