Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi maradna meg bennem?

Mi maradna meg bennem?

Figyelt kérdés

Ma reggelre elég beteg lettem. Éjszaka hánytam, azt hittem csak megcsomoltem.


De már megy a hasam is, illetve néha próbál felszokni a lazam.


Faj a fejem. A gyomrom pedig iszonyatosan!


Kamilla teát iszom meg próbálok háztartási kekszet enni, de fel óráig eszek egy darabot. Nem marad meg bennem. Miután kihanytam úgy érzem a gyomrom megnyugszik kicsit, viszont így üres.

Muszáj lenne ennem valamit, ami bennem is marad. Mit ehetnék? Vagy ihatnék? Van itthon gyömbéres szorp, gyümölcs cukros Méhes-mezes fajta.

Az esetleg segíthet? :(


Vagy mit érdemes ilyenkor enni, enni?


2019. ápr. 27. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

ENNI NEM muszáj, söt ilyenkor az a jobb, ha nem eszel semmit!

Inni meg teát vagy ami jól esik és nem cukros, lenne jó, pici sóval esetleg és egyszerre csak egy vagy két kortyot, lehetöleg hidegen, akkor nagyobb eséllyel benn marad.


Édes meg zsíros dolgokat semmi esetre se próbálj enni, ha két-három napig semmmit nem eszel, attól sem lesz bajod, a fontos csak a foyladék!

2019. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is elkaptam a hányás-hasmenéses vírust. Enni kell ilyenkor deadalont, attól elmúlik a hányinger. Sós főtt krumpli, apránként és normaflor
2019. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki kólát és sós chipset javasolt, amikor hányós hasmenős kórságot kaptam el. Bevált, ezek bennem maradtak... 😁
2019. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Iszogass csak cukros teát vagy üdítőt, ha jól esik. Hiszen ha nem tudsz enni, a szervezeted ehhez a minimális cukorhoz jusson hozzá.
2019. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A cukor annyira nem fontos, a só viszont annál jobban
2019. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-mal egyetértek: jéghideg buborékos cola a legjobb. Ezt az utolsó hányás után 3 órával kortyonként, lassan, csak 1 dl. Ettől megnyugszik a gyomor. (meleg kamilla az hánytatószer:) Utána 3 órával lehet kevés főtt sós rizst v, sós vízben főtt krumplit enni

(a fentit a kis 3 éves gyerekhez kihívott ügyeletes mondta, akiért aggódtunk, hogy kiszárad, és bevált. Persze a gyerek egy pár hónap után azt mondta reggel: hányni kell! nem hányt, de kisvártatva azt mondta: kérem a colát, szóval vigyázni kell, mert nagyon ravaszak:)

2019. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szobahomersekletu kamilla tea cukorral, citromlével ami jól esik ...bár ez is kicsit bántja a gyomrom.
2019. ápr. 27. 17:00
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs most pénzem gyógyszerre, úgyhogy csináltam jeges gyömbért. Jól esik, remelem segít.

Egyedül cataflam van itthon meg nospa.

2019. ápr. 27. 17:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy muszáj enned valamit!
2019. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A narancsot és a banánt kívánom nagyon. Ez jó jel? Bár lehet nem tudnám megenni ezeket sem.
2019. ápr. 27. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!