Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek ota megy a hasam barmit...

Hetek ota megy a hasam barmit is eszek, azonnal mennem kell az illem helyre. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
Olvastam par dolgot errol azt irtak.hogy a szeklet mennyisegetol is fugg a problema. Az en esetemben nagy mennyisegrol van szo barmit is eszek. Ezelott ilyen soha nem volt. Ezek mellett borzasztoan faj olyankor a hasam gorcsok gyotornek. Es hangka is van . Mintha ehes lennek ugy korog. Pedig nem vagyok az. Es ez igy megy mar hetek ota.
2019. ápr. 29. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet valami kezeletlen enyhébb betegség is, lehet súlyosabb is, ezt itt biztosan nem fogod megtudni úgyhogy irány az orvos.


Tanács: Ha egy panasz tovább fennáll mint egy hét akkor irány az orvos mert így csak növeled az esélyét annak, hogy szövődménye legyen mire elmész. Tudom, orvoshoz menni egy borzalom, én is utálom az ottani várakozást meg a beteg embereket akik nem képesek a kezükbe köhögni, de az a 1-2 óra szenvedés jobb mint egy több hetes.

2019. ápr. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Koléganőmnek is ez volt, aztán kiderült, hogy glutén érzékeny.
2019. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Nekem 3 hónapig ment egyszer a hasam. Végül a háziorvos megunta és laborba küldött. Széklettenyésztést csináltak és találtak is valamit a székletemben. Kaptam rá megfelelő gyógyszert és egy hét alatt elmúlt az egész. Ezt a vizsgálatot neked is megcsinálhatnák. Lehet, hogy hasznos lenne.
2019. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!