Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? Szívritmus...

Mitől lehet ez? Szívritmus zavar vagy szív betegség?

Figyelt kérdés
Ritkán előfordul most is csak azert irok mert az elobb történt annyira nem szoktam vele foglalkozni . Néha van egy olyan érzesem egy pillanatra mintha valaki megfojtana és nem verne a szívem egy másodpercre (elég bután hangzik) de ilyen érzés ,mostanába szoktam mérni a vérnyomásom elég alacsony szokott lenni fáradékony vagyok és nagyon semmihez sincs kedvem, ha gyorsan fel álok mindig elszédülök van olyan is kb hetente egyszer hogy felkelek este és gyorsan ver a szivem . energia italt kb 2naponta iszok de van hogy egy nap 2is talán ez is lehet amitől elő jön ! orvosnál még nem voltam . 22/N
2019. ápr. 29. 22:37
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és egyik naprol a másikra leszoktam a dohanyzásrol nemtudom ennek van e hozzá köze
2019. ápr. 29. 22:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ez lenni. Felállok és rosszul vagyok, de nem tudom mitől. Talán a stressztől. Írtad az energia-italt és a dohányzás abbahagyását. Dohányzás abbahagyása szerintem ilyet nem produkál. Az energia-ital viszont annál inkább. Felborítja a szerevezeted normál műkődését és ez okozhatja, vérnyomásod ingadozását vagy szíved ritmusának zavarát. Itt saját tapasztalatokat, okoskodó vagy éppen talán ez talán az válaszokat kaphatsz, háziorvosod keresd fel evvel kapcsolat, az a biztos! Üdv: Egy válaszoló!
2019. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi ideig dohányoztál, milyen intenzíven, és hogy mikor szoktál le róla, de ha mostanában, akkor lehet, hogy ennek is köze van a dologhoz, mert a szervezeted esetleg még nem szokta meg az új helyzetet - mindenesetre semmiképpen se szokjál vissza. És hanyagold az energiaitalokat is. És ne állj fel túl hirtelen, ha tudod, hogy esetleg megszédülsz olyankor, nehogy elvágódj.
2019. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!