Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hányok? Többi lent ⬇

Mitől hányok? Többi lent ⬇

Figyelt kérdés
Mért hányok hetente 4-5? Nem eszek össze-vissza semmit. Mostanában csak háztartási kekszet szoktam enni, és csak teát inni. Nem látszik hogy a kekszet vagy a teát hánynám ki (a lavorba szoktam hányni ami itt van a szobámba). Elmentem a Doktorhoz hetente 3-szor. Már mindent megcsináltam vérvétel, ultrahang stb. valaki nem tudná leírni mitől hányok? Hülyék és akik trollkodni akarnak ne is írjanak!

2019. ápr. 30. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem vagy stresszes?Vagy nem jár hozzá fejfájás? (Ha frontérzékeny vagy,akár migrénes is lehetsz és ahhoz sajnos járhat hányás/hányinger,vagy szédülés).

A doki mit mondott?

2019. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló elöször is köszönöm a válaszod.

Egyátalán nem fáj semmit csak a hasam a sok hányástól, jó néha egy kicsit fáj a fejem de gyorsan elmúlik

A doktor azt mondta menjek el ilyen gasztro valamire (már nem emlékszem a nevére) és ott kiderül mitől hányok.

2019. ápr. 30. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!