Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vakbél? Nagyon félek!

Ez lehet vakbél? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már régebben volt hasonló problémám, de magától elmúlt, szerintem akkor levegő szorulhatott be. Ma reggel mióta kikeltem az ágyból bizonyos mozdulatoknál beszúr a hasam jobb oldala, valamint ha járkálok akkor érzem. Tegnap ettem fűszeres kaját így az is benne lehet, hogy az nem esett jól..? Lázam/hőemelkedésem nincsen, enyhe hasmarsom volt délelőtt. Ez gyomorrontás? Vagy vakbél?



2019. máj. 1. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre,lehet vakbél!
2019. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet, bélhurut és vakbél is, de attól függ hol fáj. Hasmenés és jobb oldali, alsó hasi fájdalom lehet vakbél.
2019. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat!

az az érdekes, hogy ülve nem érzem a fájást, azt is olyasmihez tudnám hasonlítani, mint mikor beszorul oda valami. közérzetemmel nincs gond, hányingerem sincs.

2019. máj. 1. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre, lehet vakbél.
2019. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Azért nem kell egyből beszaratni a kérdezőt!


Nézd: mérd meg a lázad van-e, bár akkor elég rossz lenne a közérzeted is. Görcsösen fáj rendesen, vagy csak akkor ha mozogsz? Ha mozgásra, simán lehet hogy levegő vagy valami odaszorult puffadástól. Hányingered abszolút nincs? Az gyakori tünet.

Egy biztos. A gyulladást megéreznéd. Bátyámat mikor bevitték gyanúval úgy fájt a hasa, hogy csak feküdni tudott és folyamatosan sugárzott bele a fájás, 39 fokos láza volt, folyamatos hasmenés és hányinger.

2019. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


A szúrás nem erősödött, már mozgásra is kevésbé érzékény. Nyomásra sem fáj. Remélhetőleg csak elrontottam a hasam, vagy szélgörcsöm van. Ja és láz se volt.

Diétásan kajáltam azért holnapra remélem még jobb lesz(:

2019. máj. 1. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!