Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem hajt meg a hashajtó! Mit...

Nem hajt meg a hashajtó! Mit csináljak? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb február óta nem voltam normálisan wcn. Kb két hete elkezdtem hashajtót szedni. Van tablettám, és végbélkúpom is. Egyik sem hajt meg rendesen, kb ha az az napi maradék távozik, akkor már nagy az öröm. De néha ez sincs meg. Próbáltam a természetes dolgokat is:pl a mustáros tej szintén nem hajtott meg. Naponta eszem gyümölcsöt vagy zöldséget, napi 2-3l víz minimum megvan. Voltam orvosnál, elküldött allergológushoz, de csak augusztus végére kaptam időpontot. Valami ötlet, tipp, ami segíthet? Hatha valami segít. Kb közepétől-vegetől vannak ezek a gondok. A tablettát meg kb két hete szedem (nem rendszeresen, csak néha, nem akarok rászokni). Szóval otletekre, tippekre lennék kíváncsi, ami szerintetek meghajthat.

Köszönöm.



2019. máj. 1. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Próbálj inni tejet és sok savanyú erőspaprikát akár még magában is. Az tutira meghajt.
2019. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom! Azt is hallottam, hogy meleg sós víz is segíthet. Ezt még nem próbáltam, mert eleve nem szeretem a sót nagyon. Esetleg valakinek segített?
2019. máj. 1. 17:31
 3/22 anonim ***** válasza:
Napi egy evőkanál olívaolaj csodát tesz.
2019. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én valami P betűs olajat "ettem". Nem vagyok otthon, az olaj nevét meg elfelejtettem. Ő sem hajtott meg.
2019. máj. 1. 17:35
 5/22 anonim ***** válasza:
Moxalole por.
2019. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mályvatea! ;)
2019. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

leírnád részletesebben a napi étrendedet?

mennyit iszol?

napi aktivitás?

2019. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha a hashajtót nem a doki javasolta, akkor ne szedd, mert csak bekavar. Igyál rendszeresebben és többet, egyél rostos dolgokat, és mozogj rendszeresen és többet.

- kamillatea

- aszalt szilva és/vagy aszalt meggy

- minden reggel nagy bögre meleg ital, lehetőleg tejjel

- napi többször is nagy bögre meleg ital

- zabkása

- korpovit keksz

De azt is kalkuláld bele, hogy ha rostosabban kezdesz enni, akkor még többet kell inni.

2019. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Pl a mai kajám:

Reggelire zabkását ettem, banánnal és almával. Kaja előtt megittam fél liter vizet. Az ebédem spagetti volt. Vacsim hotdog és banán. Gyümölcsöt és/vagy zöldség napi szinten. A zabkása is majdnem mindennapi kajám. Naponta két-három liter vizet iszom.

2019. máj. 1. 19:15
 10/22 A kérdező kommentje:
Kb napi 5-10ezer lépés, plusz két-három naponta applikacio szerint edzés.
2019. máj. 1. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!