Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgás, fejfájás, orrdugulás?

Fülzúgás, fejfájás, orrdugulás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy kicsit hosszú leszek, előre is elnézést kérek mindenkitől!

A problémám március végén kezdődött, amikor náthás lettem, semmi komoly nem volt, csak folyt az orrom meg tüsszögtem. Sima megfázásos tünetek. Ez elmúlt, utána jött egy jó ideig tartó orrdugulás, közben pedig a többi gond. Az első a fülcsengés volt, este lefeküdtem alváshoz, és a szoba csendjében hirtelen a bal fülem elkezdett sípolni, mint a sziréna, vagyis ahhoz tudnám hasonlítani. Elég hangos volt, persze bepánikoltam, de aztán idővel halkabb lett, el tudtam aludni. Akkor arra gondoltam, hogy biztos a sok orrfújás miatt lehetett. Másnap este is zúgott a fülem, de már nem olyan hangosan, és ez azóta is tart. Mellé, mikor kezdődött a fülzúgás, a fejem is elkezdett fájni, minden nap, nem elviselhetetlen módon, de mindig éreztem azt a tompaságot. Az orrdugulást helyre tette a Reventil orrspray, pár napig, aztán az is visszatért, bár most már csak reggel felkelésnél van bedugulva. Kifújom, majd befújok Nasivin orrsprayvel, és nem dugul be a nap folyamán. Szóval, van az indokolatlan orrdugulás, a fülzúgás és a fejfájás.

Természetesen voltam házi orvosnál,ő elküldött fül-orr gégészetre, ahol 3 órát vártam azért, hogy azt mondja a doktornő, ő semmi elváltozást nem lát sem az orromban, sem a fülemben. Házi orvos ekkor elküldött vérvételre, kicsit alacsony vas, kicsit magas CRP, kicsit alacsony koleszterinszint. Vakarta ő is a fejét, láttam rajta, hogy nem lett okosabb az eredménytől. Azt mondta van valami gyulladás a fejemben. Én mondtam neki, hogy szerintem ezek a dolgok összefüggnek az akkori náthával, akkor kezdődött minden. Felírt antibiotikumot, méghozzá a Levnibiot nevűt, aminek az utolsó szemét ma vettem be. Bíztam ebben a gyógyszerben, de sajnos nem használt. Fejem időszakosan, de minden nap fáj, orrom reggel be van dugulva, és a fülem is zúg, mintha méhek repkednének a fejem mellett, bár nem olyan hangosan. Doki azt mondta, két hét múlva menjek vissza, nézünk újabb vérvételt, hogy van e még gyulladás. Két hét...

Tanácstalan vagyok. Várjak még két hetet, addig így maradok? Attól tartok, hogy súlyosbodni fog, bár már 1 hónapja tart, eddig nem lett rosszabb, csak ez az általános állapot van meg.

Gondoltam már mindenre, hogy mitől lehet ez, de nem tudok rájönni. Tudom, hogy itt senki sem orvos, és így nem fogjátok tudni, hogy mi bajom van, de hátha valaki már járt így, és megosztaná velem a tapasztalatait. És jól esett kiírni magamból ezt az egészet, mert már el vagyok keseredve.

Köszönöm ha válaszol valaki!


2019. máj. 1. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Fülzúgásaal a neurológián szokta végezni az ember. De a helyedben vásarolnék egy infralampát és sugaraznám vele a homlokomat az orromat és a fülemet. Szerintem jót fog tenni. Mindig azr szoktam kezdődik a megfázás, nem is vagyok soha beteg.
2019. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!