Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyomásra hasfájás? Ez vajon...

Nyomásra hasfájás? Ez vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja már, jógázás közben, ha nyomás alá kerül a hasam, megfájdul. Előtte évekig nem volt ilyen problémám, de annyira nem volt számottevő, így nem foglalkoztam vele. Újabban fájdogál a derekam is néha, olyasmi érzés, mint közvetlenül menstruáció előtt. Tegnap tetőzött a dolog, takarítás közben sokat guggoltam - hajlongtam, tompa, mozgásra fokozódó hasfájás és hányinger tört rám, jó kis hiderázásokkal, alig akart elmúlni. Lázam nem volt. Olyan érzete volt, először azt hittem, valami hasmenéses vírust szedtem össze, de ahogy jött, úgy el is múlt és csak ezek a tüneteim voltak, más nem. Most már valahogy nem tudom azt mondani, hogy semmiség :(

Érdekesség még, hogy folyton hulla fáradt vagyok, nem megy az edzés, száraz a bőröm, ekcémás az arcom is, pedig az már nagyon régen elmúlt.

Tudom ,nem vagytok orvosok, főleg így látatlanban, csak kíváncsi vagyok, másnak volt-e már hasonló "élménye" és ha igen, mi okozta. Nagyon komolytalan a háziorvosom, segédfogalma sincs általában, mi bajom lehet, küldözget ide-oda, egész napjaim mennek el a semmivel, mindig oda lyukadunk ki, hogy hagyom az egészet a fenébe. Jó lenne, ha egyszer legalább én tudnám, merre érdemes elindulni. Nektek mi a véleményetek?


2019. máj. 2. 12:39
 1/1 A kérdező kommentje:
Így átolvasva kézenfekvő lenne, de terhes nem vagyok, az egészen biztos :)
2019. máj. 2. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!