Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 hónapja fogínygyulladásom...

2 hónapja fogínygyulladásom van, amitől véres a köpetem is, és a szájszagom sem kellemes?

Figyelt kérdés
Doki leszedte a fogkövet,paradontaxot használok,lacalut szájvízet puha fogkefét de nem segít. Valakinek valami ötlete mit használhatnék ami beis vált? Fogorvos semmi mást nem ajánlott szájvízen kivül de a minden napi véres szájíz már nagyon bosszantó :(
2019. máj. 2. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt tudom ajánlani, amiről itt is írtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__9..

2019. máj. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedjel C vitamint! Es hasznalj fogselymet is.
2019. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Riki miller válasza:
Egyéb fertőzés is lehet az oka , küülömböző baktériumok a szájüregben is előfordulhatnak . Erre ajánlot egy kis hagymát rágcsálni ami atibakteriális hatású.Ne feledje a nyelv területét is megtisztítani. Esetleg ha sérült a dentim ,az okozhatja a gyulladást amit a cukros dolgok okoznak , ez esetben célszerű olyan szájvizet használni ami tartalmaz fluoridot ami semlegesíti a cukrot.De ha már menthetetlen a fog szükség esetén el kell távolítani. a szájszagot okozhatják egyébb bélrendszeri problémák is.
2019. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!