Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúr a szívem, rendszertelenül...

OliverP.S kérdése:

Szúr a szívem, rendszertelenül és hangosan dobog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elmúlt hetekben egyre többször éreztem szoritó érzést a mellkasomban bal oldalt. Az előző este és az előtte lévő este is fekvés közben nagyon erősen elkezdett szúrni a szívem, rendszertelenül és hangosan dobogni. A mellettem fekvő barátnőm hallotta a szívverésemet, ilyen “kattogó” féle. Utána elkezdett zsibbadni a bal felkarom és a vállam , lapockám körül is éreztem szúró érzést.

Mire utalhat ez, orvoshoz kellene fordulnom vele?

Napi rendszerességgel sportolok, dohányzom, fogyasztok energiaitalt. 18 éves vagyok.



2019. máj. 5. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert problémás a gerinced és "dohányzom, fogyasztok energiaitalt, 18 éves vagyok", pont.
2019. máj. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is, a szív az középen van, másodszor a szív nem tud szúrni, esetleg az izmok (szívtájéki szúró fájdalom).

Mérd meg a pulzusod nyugalmi állapotban

Ha 95/min felett van akkor kardiológushoz menj.

Esetleg endokrinológushoz is mehetnél meg pajzsmirigy UH-ra :)

Kérj a háziorvosodtól beutalót kivizsgálásra és onnan minden menni fog tovább

2019. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen leírásból senki nem fogja megmondani neked, hogy akkor ez most komoly vagy nem komoly. Minimum egy normális anamnézis, fizikális vizsgálat, EKG, ilyet ki csinál? Orvos. Innentől egyszerű mint az egyszeregy. Amúgy ne igyál energiaitalt, nyilván te is tudod, hogy káros, másképp nem írtad volna le.
2019. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy az energiaitalnak van köze ehez

Én 2 éve iszom

Tachycardia a diagnózis

A kardiológus azt mondta hogy az energiaitalnak ehez semmi köze

2019. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!